Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek nagyon gáz ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz ha a lány kezdeményez? És az ha elutasítják?

Figyelt kérdés

2018. márc. 29. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Megtörténik,hogy elitasítják,de ez benne van a pakliban.
2018. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de elōszōr is jeleket kell adnod a kiszemeltednek hogy azért làssa hogy mi történik körûlötte. És soha nem szabad attól tartani, hogy elutasítanak, gondolj bele hogy mit csinàltak a nagyszüleid hogyan jöttek össze, (mikor még nem volt internet meg ilyesmi.) Szvl nem kell az elutasítàstól félni, ez van akkor. El kell fogadni.
2018. márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek az ront a helyzeten ha véletlenül elszoltam magam és a fiú tudja hogy tetszik?
2018. márc. 29. 20:49
 4/9 anonim válasza:
17%

Fiú vagyok és taszít ha egy lány kezdeményez.


Ez úgy szokott menni, hogy a lányok jeleket küldenek, és akkor a fiú tudja hogy mi van.

2018. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz csak van egy határ amit nőként szerintem nehezebb belőni, mikor túlzás.


Nekem már volt olyan, hogy kajak megijedtem a csajtól pedig már sok baratnőm volt, csajom. Viszont úgy jott oda hogy nagyon nekem úgy jott le mintha ő akarna megb..ni na az már elég csúnya (manapság egyre több az ilyen) de visszataszító

2018. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem. És mi van akkor ha mindenki mondja hogy ugyanazt érzi egymás iránt két személy, de a fiú egyszerűen nem lép. Akkor lehet nem is igaz, csak mások mondják azt?
2018. márc. 29. 21:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy félénk a srác.
2018. márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az.
2018. márc. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lililili16 ***** válasza:

Szia

Szerintem alapból nem gáz, de ha elutasít és utána nem barátként váltok el az nagyon tud fájni

2018. márc. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!