Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez egy nagyon bonyolut több...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy nagyon bonyolut több éven keresztül huzdo sztori lenne kis se férne nagyon ide szereintem valaki meghallgatná és elmondaná a véleményét?

Figyelt kérdés
Csak hogy kis betekinto legyen mikor megismertuk egymast neki volt egy kapcsolata de aztan szakitottak és mi beszélni kezdtunk mindenki azt hitte par vagyunk de aztán lett egy barátnője de még most is beszélünk és elég érdékes a kapcsolatunk szoval lenne aki ezt meghallgatná ?

2018. júl. 8. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Irhatsz ha gondolod :)
2018. júl. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
irj
2018. júl. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Írhatsz
2018. júl. 8. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Johet ide is.
2018. júl. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is :)
2018. júl. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is. Én is kíváncsi vagyok
2018. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írhatsz
2018. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!