Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy jöttetek rá hogy megcsal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöttetek rá hogy megcsal a párotok?

Figyelt kérdés
Rajtakaptátok? Vagy elmondta? Vagy hogy történt? Sztorit is írhattok ☺

2016. nov. 17. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Itt gyakorin:)
2016. nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nem mondod :D ***** válasza:
Egy nap rám írt a csaj, akinél próbálkozott, de a csajnak nem kellett. Aztán aznap délután felhívott egy másik és részletesen beszámolt mindenről. Persze 17 évesen naiv voltam és nem akartam hinni neki, de rávett, hogy állítsunk csapdát neki. Belementem. Nagy volt a meglepetés, mikor a csajnál én nyitottam ajtót neki. A végén derült ki, hogy azt a csajt is megcsalta és azért szólt nekem. Szánalmas.
2016. nov. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lebukott. Engedélyt adott, hogy a fb fiókjához, egy nap be is léptem, es visszanéztem pár hónapot, de csak addig amikor már együtt voltunk. Találtam egy üzenetet, amit egy lánynak írt, annyit mondott neki hogy "elmondtam barátnőmnek hogy mi történt köztünk, de aztán letagadtam hogy csak viccbol mondtam", erre a csaj: "én nem mondtam el a barátomnak, de te tudod". Az igazság az, hogy egy vita közben valóban mondta hogy megcsókolt egy lányt, de utána tényleg letagadta amikor látta az arcom. Hát, kár volt letagadni, sajnos tényleg megtörtént. Addig provokálta egy túlbuzgó és kapcsolatot nem tisztelő haverja, hogy a csaj kapta le végül, es ő nem húzta el a fejét. Ott volt egy kis szünet, utána megbocsáltottam neki. De nem gondoltam volna, hogy ez valaha is meg tudok egy ilyen dolgot bocsátani a pártoknak. Ez történt fél éve, tehát a csók olyan 10 hónapja. Azóta oké minden, de sajnos a bizalmam nem a régi. Nem hiszen, hogy valaha is újra maximálisan meg tudok majd bízni benne. Rengeteg idő kell. Pont múlt éjjel meg is álmodtam ezt a jelenetet, hogy hogyan történhetett. Szar dolog ez, nem kívánom nektek.
2017. ápr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!