Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért beszélnek más lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszélnek más lányokkal a fiúk ha barátnojuk van?

Figyelt kérdés
(fordított esetben is leirhatjatok csak lány vagyok így a fiúk szemszoge jobban érdekel)

2019. márc. 4. 01:12
 1/10 A kérdező kommentje:
Nyilvánvaloan az üzenetekben való értelmetlen beszélgetésekre/ lelkizesekre gondolok :D
2019. márc. 4. 01:13
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Van barátnőm de mivel szinte csak lány barátaim vannak, jó, hogy beszélek velük. Az a barátnőm, akivel ágyba bújok. Akit nem döngölök meg, csak a barátom. 19/f
2019. márc. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
A közhiedelemmel ellentétben csak mert valaki férfi még nem akar megdugni minden nőt. Nekem a legjobb barátom/bizalmasom is egy lány, és több barátnőt megéltünk már.
2019. márc. 4. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
24%

"A közhiedelemmel ellentétben csak mert valaki férfi még nem akar megdugni minden nőt."


Ez csak akkor igaz, ha a férfi halott. :D


De amúgy igen, miért ne lehetne valakinek ellenkező nemű barátja? Ha meg akarlak csalni, ahhoz nincs barátra szükségem, megtehetem idegennel is.

2019. márc. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
...mert...ööö... emberek? Tilos nekik tán másokkal beszélni? Egy élmény lehet egy ilyen csajnak a barátja lenni.
2019. márc. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Mert ha van barátnője, akkor tilos neki másik neműekkel beszélni?

Az ilyenektől meneküljön mindenki.

2019. márc. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én értem, nyilván nem az a gond, hogy szóba áll másik neműekkel, hanem hogy kvázi ismerkedik, állandóan üzenget más lányoknak. Ez nekem is fura. És úgy vettem észre, hogy az csinál ilyet, aki több vasat is tart egyszerre a tűzben.

Természetesen ha olyannal beszél, aki a barátja, és eddig is az volt, az más.

De ha olyan lányokkal, akik egyébként nem is a barátai, akkor nyilván ismerkedik velük is.

2019. márc. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
ja te azt hiszed, hogy aki párkapcsolatban van az megszakítja minden kapcsolatát más emberrel? vicces vagy
2019. márc. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Pl én azért mert a nyílt párkapcsolatokat szeretem!

17/F

2019. márc. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A sok értelmiségi megjelent:D köszönöm #7-es hogy egyedül TE értetted a kérdésem lényeget és nem lettem rögtön pszichopata a szemedben egy kérdés miatt, többiektol pedig az isten mentsen és kerüljem a negatívitasotokat jó messziről további szép napot

Jöhetnek meg válaszok de csak normálisak legyetek szívesek

2019. márc. 4. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!