Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem tudják elfogadni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudják elfogadni a szüleim? Szerintem jó ember.

Figyelt kérdés

A barátommal, akivel 2 hónapja járunk (tudom hogy nem sok idő) elhatároztuk, hogy végre bemutatjuk egymást a szüleinknek. Már egyébként több mint fél éve ismerjük egymást, sőt, voltak hosszú, éjszakán át tartó beszélgetéseink is (műszak után). Náluk minden rendben volt, a szülei nagyin megkedveltek. Viszont amikor eljöttünk hozzánk, felfordultak a dolgok. Apám amikor meglátta, nem jutott szavakhoz, láttam rajta hogy nem szimpatikus, mert barátom kicsit túlsúlyos... Aztán később beszélgettek és mondta apámnak hogy nincs még jogsija (de akar), azon is kiakadt apám hogy barátom később átöltözött melegítőbe..

Miután elment barátom, apám rázta a fejét, és azt mondta reméli ez nem fog sokáig tartani, amitől én nagyon kiakadtam..

Nem értettem mi baja van vele, hiszen barátom nagyin jó ember, életem legjobb beszélgetései vannak vele, lelkileg nagyon szorosan kötődünk egymáshoz. Engem nem zavar hogy kövér, azon lehet változtatni, sőt ott van az ambíció benne hogy jogsit meg autót akar. Apám erre olyanokat mondott hogy, én egyetemre járok, stb, hozzám más való,egy jó kiállású ember.

Órákon át győzködtem, hogy ne legyen ilyen felszínes és hogy én nagyon szeretem őt, nem érdekel az se hogy kövér meg hogy nincs diplomája, de legalább dolgozik, nem úgy mint a többi korabeli 21-22 éves... De egyszerűen nem tudtam rá hatni, és nagyon zavar hogy azt mondta nem nagyon akarja öt itt látni nálunk, pedig én nagyon szeretek itthon lenni. Azóta eltelt egy hónap, most meg az a baja hogy alig vagyok itthon... Hát istenem komolyan nem értem mit vár. Én tudom hogy ilyen jó embert, mint a barátom nem találni minden úton-útfélen, és én nagyon szeretek vele lenni. Viszont nem tudom mi legyen apámmal, nem tudok rá hatni, és erre a lelki egészségem kezd rámenni...



2019. márc. 18. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld el, ugyanígy jártam. Mindkét szülőm közölte, hogy nem hozzám való, ne jöjjön hozzánk.

Hát mentem én hozzá, találkoztunk máshol, majd osszekoltoztunk. Azóta a szüleim megszerették. Rajottek, hogy elveszìtenek így. Meg rosszul ítélték meg az elején, azóta elismertèk.

Azóta elég jól ismerik már, sokat segített nekik a barátom különböző ugyekben. Egy rossz szavuk nincs már.

Adj időt apukadnak, ha komoly a dolog, akkor kénytelen lesz elfogadni. Én megmondanam neki, hogy ne egy találkozó után alkosson véleményt.

Az meg, hogy a testalkata miatt is eliteli, nonszensz..

2019. márc. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez miért van a tini párkapcsolatok kategóriában?

Nem vagy te véletlenül 14 éves? Ha igen akkor talán egy ici picit megértem a szüleidet, bár a 21 éves azért nem 40...

2019. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De, 14 évesen egyetemre járok.
2019. márc. 18. 19:40
 4/9 anonim ***** válasza:
És még tininek érzed magad? Biztos vagy te ebben a pasizás dologban? Nem vagy te még egy kicsit túl éretlen..
2019. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Istenem, a gyakori kérdéseken nem lehet megfelelni az embereknek. Miért kell mindig mindenbe belekötni? Miért nem lehet segíteni? Ha a felnőtt kategóriába teszem, akkor meg az a baj hogy miért ott van. De köszi szépen a segítséget, jó hogy egy ember legalább tudott normális választ adni. Inkább megyek vissza a quorara meg a barátaimhoz
2019. márc. 18. 19:51
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Oké itt a segitség. A szüleidnek határolt elképzelése van arról, hogy mégis milyen pár kellene neked, és nem tetszik nekik, hogy mig te egyetemen csücsülsz a barátod minimálbérért dolgozik és ezt fogja csinálni élete végéig szóval az esélyetek arra, hogy szép boldog gazdag életetek legyen 50%-al feleződik (feltéve, hogy te nem egy büfé ruhatáros szakot végzel). Ezen felül két hónap lófing ahhoz hogy kiismerj egy embert és ezt ők valószínűleg jobban tudják mint te, és amikor rád néznek és azt látják, hogy csitri módjára repkedsz a pink felhőkben akkor beüt a szülői aggodalom, mert jót akarnak neked.


Ennyi. Ha olyan okos vagy mint gondolod, akkor mindezt eddig is tudtad, de akkor meg minek kiirni kérdést, gondolod, hogy látatlanba majd észreveszünk valamit, amit te nem?


Mindezek ellenére tartom a nézetemet arról, hogy nehéz komolyan venni valakit aki egyetemistaként még tininek érzi magát és még annyira se képes, hogy ha kiir egy kérdést akkor minden alapvető információt leir önmagáról is.

2019. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Látom nem értetted miért ebbe a kategóriába tettem a kérdést, de akkor leírom megint, elkuldtek volna a p*csaba a felnőtt kategóriából, de innen is elkuldenek úgyhogy valószínűleg nem használom többet ezt az oldalt. Érdekes ha én válaszolok valakinek eszembe se jut egyből valamit belekötni. Egyébként a barátom se minimálbérért dolgozik, van OKJ s végzettsége, ezért se értettem őket. De hagyjuk is
2019. márc. 18. 20:14
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom az egyetlen elfogadható válasz neked az lenne, hogy a szüleid gonoszak, a barátod pedig szent és sérthetetlen. Na pont ezért nem gondolják, hogy neked való a pasizás.
2019. márc. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, megnyugtatlak jó helyre írtad a kérdést. Tudod a 13, 14 és 15 évesek is kamaszok és a gyiken ki van írva hogy 16 év alatt el kell hagyni az oldalt. Szóval teljesen furak ezek a dolgok.


21 évesen ugyanolyan lököttnek érzem magam mint 15 évesen szóval én is ide irnam a kérdéseket, de nem írom mert én is megkapnam a hülye hozzászólást azoktól, akik teljes elkeseredettsegukben vannak itt és csak abban rejlik oromuk ha beszologatok, ez van ezt kell szeretni, kérdező lapozz ne figyelj rá és ennyi. A másik, nekem nem volt kapcsolatom egykét dolog végett (az eretlenseg a teljes oka) apám mindig előjön a szöveggel hogy még az óvodásnak is több a szerelmi élete mint nekem és több kapcsolata van mint nekem. Én meg még mutattam akkor a lányt akivel akkoriban beszelgettem jóban voltunk semmi több mondom tessék itt van, akkor még az volt a baja hogy hogy néz ki a lány. És akkor kiakadtam és megkérdeztem hogy jobb lenne ha egy 10/10 és top modellem lenne akit előttem és mellettem is mindenki körbe dugja mert annyira nincs benne tartás? Jobb lenne ha egy agyonsminkelt plazacicaval jönnek össze aki egy teát nem tud főzni. És még egy pár hasonlatot mondtam, azóta nem hozza felezt a témát :)

2019. márc. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!