Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem ír vissza, ez azt jelenti,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ír vissza, ez azt jelenti, hogy nem akar semmit??

Figyelt kérdés
múlthét előtti szombaton elmentünk első randira egy lánnyal, mindketten 18 évesek vagyunk. Végig jól ment, nevettünk, élveztük egymás társaságát, ő akart a helyen még maradni, szóval minden rendben volt, hazavittem, mondta hogy élvezte, én megkérdeztem, hogy akar-e másikat, és hogy menjünk el egy ilyen billiárdos bárba. Mondta, hogy nem biztos, hogy tud, mivel éretségi, ami igaz, mivel egy suliba járunk, de ha szabad akkor szívesen. Múlthét szerdán üzenetben megkérdeztem akkor hogy elakar jönni, erre azt válaszolta ilyen viccesen, hogy még mindig nem tud játszani, erre én flörtölősen mondtam, hogy majd megtanítom, de erre nem válaszolt:/ Pénteken még találkoztunk, mert vizsgánk volt, és aznap elhoztam suliba, mert felajánlottam neki, arra nagyon hálás volt, de szóba se került, hogy akkor elmegyünk-e vagy sem. Még beszélgettünk a vizsga után a suliban, ott látszott rajta, hogy élvezi, hogy beszélgetünk (semmi komoly dologról nem volt szó, csak viccelődtünk). Azóta nem beszéltünk, az egyetlen interakciója felém, hogy tiktokon likeolgatja az újraközléseimet:D. Kérdésem az lenne, hogy most mit akar, mit csináljak, próbálkozzak még, vagy ez egy elég tiszta jel hogy nem akar semmit.

máj. 7. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Folytasd a beszélgetést és vezesd újra rá, hogy elmehetnétek valahova? Ha ködösít tovább akkor szerintem ez bukó. Hajtani nem kell, de barátok még lehettek.
máj. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg az írásbelik (vagy akár a szóbelik) lefutását és utána próbáld meg elhívni. Ha akkor is elutasít valamilyen kifogással, akkor nem jössz be neki
máj. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Folytasd a beszélgetést.
máj. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én folytatnám a helyedben. Csak a találkozó ötletének feldobásával várd meg szerintem legalább az írásbelik végét, mert érthető ha most nincs ideje és ereje hozzá.
máj. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabig lenne türelmem még hozzá, aztán ha semmi jel akkor ott hagynám, vesződjön vele más.
máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem nem érdeklődik irántad kapcsolat szintjén. Hívd el valahova még egyszer, nem kell köntörfalaznod, meg mindenféle üzenetekkel szórakoztatnod.
máj. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ő egy olyan lány, aki komolyan veszi az érettségit, és most nem akarja ezzel bonyolítani az életét. Várd ki azt a pár hetet, hisz jelezte, hogy most nem annyira ér rá. Ne sürgesd, légy nagyvonalú az idővel is, és meg fogja hálálni, hogy tiszteletben tartod a kérését. Ettől még lehet hívogatni, csak kedvesen és ne erőszakosan, és ne sértődj meg, ha nem jön el. Az érettségi után kettes fokozat.
máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!