Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki? Vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Vagy csak barátkozni szeretne velem?

Figyelt kérdés
Elkezdtem beszélgetni egy lánnyal, egy iskolába járunk szóval azelőtt már láttuk egymást. Bejelölt, én pedig ráírtam. Folyton keres azóta, ajánlottam neki egy sorozatot amit el is kezdett nézni, nem tudom hogy csak miattam-e. Most holnap lesz egy buli, rávett hogy elmenjek vele, meg a barátnőivel, meg valami fiúk lesznek még ott. Szerintetek tetszem neki? Vagy csak barátkozni akar?
2022. febr. 3. 14:18
A kérdező szavazást indított:
Tetszel neki
Barátkozni akar
14 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi infóból arra következtetnék, hogy tetszel neki, de majd a bulin úgyis kiderül.:)
2022. febr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jé,most látom, hogy ez régebbi kérdés, de mindenesetre csatlakozom az előttem szólóhoz. :):)

xd

2023. jan. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez a lány egy k*rva volt :D
2023. okt. 26. 10:04
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Ohh, mi történt?
2023. okt. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!