Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy végzős lány a suliból,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy végzős lány a suliból, nagyon szép, de tényleg, semmi esélyem nála. Én nem nézek ki jól, nincsenek jó ruháim, és pénzem sincs sok. Szerintem belebolondultam annak ellenére hogy az esélyeim a nullát ütik, barátom azt mondta egy próbát megér?

Figyelt kérdés
Egyébként már pár szót buliban váltottam vele, az alkohol miatt merészebb voltam és mondtam neki hogy ő a legszebb lány a suliból, nagyon aranyos és kedves volt, de szerintem csak nem akart megbántani. Szerintetek megérné? Vagy inkább csak felejtsem el amilyen gyorsan csak tudom?
2022. ápr. 11. 19:35
A kérdező szavazást indított:
Egy próbát megér
Felejtsd el
41 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
Nyugodtan elfelejtheted, vele nem egy ligában játszol.
2022. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam
2022. ápr. 11. 19:45
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Mindig megéri megpróbálni, mert a visszautasítás által is csak nyersz, mert fejlődik az önbizalmad. Ha nem csinálsz semmit, akkor csak veszítesz.
2022. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2%
gazdagodj meg és ott fog térdelni a cipődön
2022. ápr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem próbáld meg, mert veszteni konkrétan semmit nem veszthetsz. Ha nem próbálod meg, akkor viszont instant kizárod a nyerés lehetőségét.
2022. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Én egyszer próbálkoztam egy nagyon szép lánynál, aki az én szintemnél sokkal szebb volt és visszautasított, viszont utána mindig nagyon tisztelettudó volt velem és kedves. Úgy éreztem, hogy tisztelt amiatt, hogy volt bátorságom megélni azt, hogy férfi vagyok, aki vonzódik egy lányhoz. Büszke voltam magamra utána és azóta is így teszek, ha tetszik egy lány.
2022. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér.
2022. ápr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 AlikkaHUN1 válasza:
100%
Mit veszíthetsz? Ha nem hát nem jön majd a másik... Használd ki a lehetőséget mert lehet 5 év múlva kiderül hogy neki is tetszettél de akkor már késő lesz.
2022. ápr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér.:)
2022. ápr. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Hallgasd meg ezt számot!

[link]

2022. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!