Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randinak ez szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randinak ez szerintetek mennyire optimális?

Figyelt kérdés

Még nem találkoztunk, de már vannak későbbi terveink is, chaten keresztül, hogy hova menjünk el majd együtt, de az hosszú időtöltés lenne, ezért előbb kellene találkoznunk, hogy egyáltalán hogy sikerül kijönnünk egymással. Így én annyira nem akarom túl bonyolítani a dolgot, ezért csak simán megmondanám neki, hogy ne bonyolítsuk túl, menjünk el sétálni egyet az ő városában, meg hozza el az imádott kutyáját, aztán sétálunk egyet, közbe beszélgetünk.

Ez huszonévesen mennyire optimális? Eddig minden randimon amik voltak, elmentünk valamerre autózni egyet, megállva kajálni egyet. De most meg azt tervezném, hogy semmi kaja, semmi ajándék, csak simán elmennék.

Itt nem a pénzről van szó, mert olyan csaj, hogy bármelyik étterembe elvinném, szóval itt nem a pénzröl van szó,. Hanem csak egy egyszerű időtóltés. Mennyire jön be ez a lányoknak? Szavazzatok, hogy legyen egy órás kutyasétáltatós beszélgetős randi, vagy menjünk el beülni valahova enni egyet?


2022. okt. 31. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen jó. A séta kortalan. Nem számít hogy huszonéves vagy, egy ilyen laza beszélgetős séta bármikor bárkinek jó.

Viszont figyelj mikor mentek, mostanában azért már hideg van estefelé.


Egyébként anno nekünk is ez volt az első randin. Találkoztunk félúton egy városban (amúgy messze laktunk egymástól). Ott sétáltunk (Dunapart, karácsonyi vásár..), közben persze megéheztünk. Így bementünk egy útbaeső gyorsétterembe.

Azóta is egy pár vagyunk. Nem egy drága program határozza meg, hogy milyen az első randi.. :)

2022. okt. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Haszonévesen tininek érzed magad?
2022. okt. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1 es köszi. 2 es, nem tudom miért kérdezed ezt így. Nem érzem magam tininek, viszont fiatalnak igen. 23 éves vagyok. A csaj meg 21.
2022. okt. 31. 17:07
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#3

Egyes vagyok. (Nincs mit :))

Valószínűleg azért kérdezi, mert furcsállja a kategória választást. Engem is meglepett, elvégre 18 felett nem tini az ember. Plusz van külön felnőtt párkapcsolatok téma is. Bár hogy azon belül van-e randizás, nem tudom. 😇

2022. okt. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek 1-essel, sőt, szerintem első randira tökéletes is, mert így egyből kiderül, hogy mennyire működik a kémia, tudtok-e egymással lazán beszélgetni, és nem egy program keretében randiztok, hanem tényleg kettesben, tudtok egymásra figyelni, ismerkedni élőben is.


Szurkolok :)

2022. okt. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó, egy tanács, nèzz a környèken valami olyan helyet, ahol lehet harapni való, ès kutyákat is lehet vinni, vagy egy "bár" vagy hasonló, ha hideg lenne, fáznátok, nehogyezèrt legyen vège egy jó randinak...
2022. okt. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Na? Azóta hogyan alakultak a fejlemények? Amúgy szerintem is tökéletes első randi ötlet.
2022. nov. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NTBS ***** válasza:
Működhet.
2022. nov. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én nagyon örülnék.:) Drukkolok!:)
2022. nov. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#5-ös: 19 éves koráig tini valaki
2022. nov. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!