Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Működhet a kapcsolatom még?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a kapcsolatom még?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel több mint 5 hónapja vagyunk együtt de mostanában elég érdekes lett a viszonyunk. A suliban mindketten a saját tarsaságunkkal vagyunk amivel alapvetően nincsen semmi probléma de napközben max. 2-3 szót beszélünk aminél szerintem mindenképpen többre lenne szükség. Reggel és délután együtt jövünk megyünk de egy barátnője mindig ott van és emiatt konkrétan nem töltünk időt kettesben hétköznap. Minden barátnőjével jóba vagyok és bírom őket de nem velük akarom tölteni az időt ilyenkor. Az elmúlt 1 hónapban max. 2 órát tölthettünk együtt amiből 1 veszekedés és annak megbeszélése volt. Ma délután voltunk kicsit együtt de nem igazán volt mondanivalóm és látszott rajta hogy nem tetszett neki hogy csendben voltam. Szerintem érthető hogy nem nagyon volt kedvem beszélgetni úgy hogy közben tudom hogy konkrétan úgy tűnik hogy egyaltalán nem érdeklem őt. Mikor ketten vagyunk megváltozik minden és olyan mint régen és olyankor tényleg nagyon jó de az esetek többségében nem együtt vagyunk és nem ez az alapvető. Ne értsetek félre nem azt akarom hogy egymás nyakán lógjunk egész nap de az arany középútat kellene megtalálni. Nem tudom hogy én gondolom túl és ezzel nincs probléma (kétlem hogy így lenne) vagy szerinte ez így rendben van és tök jó minden. Nagyon jól el tudok beszélgetni bármiről de mikor a problémáimról kell beszélni akkor az nagyon nehezen megy ezért inkább "ülök" rajtuk ezért ezt most kicsit nehezen megy. Mit csináljak? Hogy beszéljük meg? Érdemes egyáltalán megbeszélni még?


Előre is köszönöm a segítségeteket. Kicsit hosszú lett, bocsánat


Ő 16 én 17 éves vagyok


2022. nov. 10. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Le kell ülnötök őszintén megbeszélni, ez az egyetlen megoldás.
2022. nov. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez így semmiképp nem normális. Beszéljétek meg őszintén hogy miert van ez. Aztán lehet szakítás lesz a vége, de legalább nem huzzatok tovabb egymást.
2022. nov. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!