Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van itt valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van itt valami?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon kedves velem, két barátnőm is azt mondja hogy tetszem neki, megölel mikor elköszön tőlem,

Rá írtam valami vicceset amit beszéltünk aztán igazából ő nem nagyon kérdezett, mikor elköszönt mondta hogy jó éjt.



2022. nov. 22. 11:08
 1/9 anonim válasza:
100%
Van itt valami.
2022. nov. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt ban valami akkor valami van!
2022. nov. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem hogy szerintetek valami elkezdődött e közöttünk.
2022. nov. 22. 12:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én nem nagyon szoktam ölelgetni random embereket, úgyhogy veheted bíztató jelnek.

Hogy este meg simán elköszönt... gondolom nagyon álmos volt.

2022. nov. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy tényleg kedvel.
2022. nov. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Nekem is volt pár lány barátom, akiktől öleléssel köszöntem el és így is köszöntünk egymásnak. Fiúk között megvan a kézfogás. Én ott is inkább csak haverokkal szoktam kezet fogni, oké illik köszönni. Ha érkezek valahova, akkor köszönök. De soha nem tartottam higénikusnak és nem is látom értelmét a kézfogásnak. Azért mikor 30 fős társaságban is végig le kell pacsizni mindenkivel az fura. Haveroknál tényleg így köszönök. Azonban pár lány furának találja, hogy jóban vagyunk, de semmi "rituálé", mert kézfogás nem illik ugye. Szóval vagy puszi vagy ölelés, ha jóban vagyunk. Van olyan lány is aki kb mindíg ölelgetett. Nála is ezt természetesnek veszem. Akikről tudom, hogy ilyen azoknál néha én kezdeményezek már. Ha meg sok ilyen lánnyal találkozok, akkor néha rutin szerűen ölelek meg (véletlenül) olyan lányt is, akivel ez nem volt szokásom.

Persze nem mindenki ilyen és az is lehet, hogy kedvel.

2022. nov. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem csak látta,hogy viszket a hátad és jófejségből meg akarta vakarni.
2022. nov. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Nincs semmi. 2022 van. Rengeteg ember a hozzátartozó anyjának barátjának kutyájának testvérének a gazdájának is öleléssel köszön. Nem kell áltatni magad. Nincs itt még semmi. Nem undorodik tőled. Valószínűleg.
2022. nov. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
Valami van, de nem az igazi.
2022. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!