Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fekete köröm első randira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete köröm első randira?

Figyelt kérdés

eddig csak online beszgélgettem a sráccal, és tudja hogy kicsit alteresebb stílusok van, de nem tudom mennyire ijedne el tőle

persze nem 5 centis műkörömről lenne szó, csak a természetes körmöm lefestve körömlakkal


2022. nov. 27. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyakran így hordod nincs értelme, hogy a randin másmilyen legyen.
2022. nov. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Ne változz meg! Olyannak kell megismernie, amilyen valójában vagy.
2022. nov. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki ettől elijed, azzal nem érdemes foglalkoznod, neked ilyen a stílusod, ennyi. Ha jól emlékszem nekem is fekete körmöm volt az első randimon, de mi mindketten rockerek vagyunk szóval nem volt nagy jelentősége:D
2022. nov. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Ha észre is veszi akkor megdicséri, nem jó pont negatívat mondani róla. És akkora jelentőség nincs is, teljesen elfogadható.
2022. nov. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
A kutyát se érdekli milyen színű a körmöd. Ez csak a lányoknak fontos xD
2022. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!