Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudom hogy hülye kérdés, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy hülye kérdés, de valaki le tudná írni részletesen, hogy hogyan is zajlik az ajkas meg a nyelves csók?

Figyelt kérdés
Sajnos nem nagyon van tapasztalatom a csókok terén, de örülnék ha valaki letudná írni, hogy hogyan is kéne csinálni pontosan.

2022. dec. 5. 23:35
 1/10 anonim válasza:
91%
Ajkas az a színpadi csók. A száj összeér, de a nyelvek nem mennek át. A nyelves csók,pedig átdugjátok a nyelveteket a másik szájába.
2022. dec. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És az első csóknál nyelvesnek kell lennie vagy ajkasnak?
2022. dec. 5. 23:39
 3/10 anonim válasza:
59%
Mindig nyelves. Az ajkas csak puszi.
2022. dec. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Rofl. Első csóknál ne nyelveskedjetek, mert csak röhejes, nyálas, és szánalmas lesz. A csók akkor is csók, ha nem dugod át a nyelvedet a másik arcüregébe.
2022. dec. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Ezek olyan dolgok, amiket érezni fogsz. Csak látod a száját, megcsókolod, és érzed, ő hogy mozog. Ráhangolódsz.
2022. dec. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Keress youtube videókat, ott meg is mutatják.:)
2022. dec. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
#4 vagyok. Hát ezt nem hiszem el, hogy lepontoztok. Több mint 20 tinilánnyal nyelves csókoltam életemben, de soha az életben nem kezdenék azzal, mint valami kiéhezett szűz aki az amerikai pitéből tanult csókolózni. Jesus. No.
2022. dec. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
#7 engedd el, ezek szerintem sosem csókolóztak, nem tudják milyen az :D
2022. dec. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
vannak különböző oktatófilmek kovitól és pályatársaitől, ott mutatják is :)
2022. dec. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
98%

Az első csókom nyelves volt. Leírhatatlan, milyen érzés, de nagyon fura volt :D A lány átdugta a nyelvét a számba, azt sem tudtam mi van, zavarban is voltam, így újra próbáltuk, az már nem tűnt olyan idegennek. De utána még azt mondtam fujj, sosem akarok többet csókolózni :))

Mivel mindenki! másképp csókol, és mást is szeret, ezért nincs egységes szabály. Mondhatni rá kell érezni az ízére ;)

2022. dec. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!