Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Problémába ütköztem?.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémába ütköztem?.

Figyelt kérdés

Olyan dolog merült fel most,ami hát kellemetlen.Éppenséggel haverommal minap délután hülyéskedtünk, és random ráírt ez a barátom egy lányra(Előtte a csajjal nem igazán beszélgettem).A lány egy suliba jár velem.Elkezdtem vele beszélgetni,mert miért ne, de nem igazán ment a dolog,nem beszélgettünk sokat.Túl sokáig húzta a válaszadást,szerintem a lány barátaival megbeszélték mi a szitu.Nem is egyértelmüen válaszolt néha mintha mindig más válaszolt volna.Na de a fő szituáció kicsit viccesebb

-----> Fő dolog amin filózok: írtam neki,hogy beszélhetnénk face-face és találkozhatnánk,meg messengeren írkálhatnánk.Elején nagyon úgy tünt,hogy belemegy de aztán mint ahogyan említettem, mintha nem ő írt volna.(Hanem egy lány barátja mivel őt már ismertem).Először azt írta,hogy kicsit neki hirtelen jött az egész úgyhogy, nem is beszélgettünk,és nem nagyon lehet róla szó.Természetesen megértem nincs baj ezzel.Aztán megkérdeztem tőle,hogy de azért még beszélünk-e majd a közeljövőben arra meg azt írta,hogy igen.Most ezt minek vegyem?OFF vagy van még remény?Nem teljesen értem ezt az egészet,mára már nem is írtam neki az utolsó üzenet az igennel fejeződött be.Nem nagyon mertem neki írni ezután.Talán holnap megprobáljak vele írogatni?De miről beszéljek vele?Félek tőle,hogy nem fog csak 1 szavas mondatokkal válaszolni,és teljesen unottnak fogja érezni magát...Ezért is probáltam élőben találkozni,mert nem vagyok a betük híve,az élőben találkozós lehet nyomulós volt persze, de írkálással nem nagyon megyek semmire.Segítsetek légyszi :D Miről beszélgessek vele stb.



2023. jún. 17. 23:19
 1/4 A kérdező kommentje:
17F
2023. jún. 17. 23:19
 2/4 szatam9a ***** válasza:
100%

Hát ha nem akar veled beszélgetni akkor nem mindegy?. Adjad önmagad aztán vagy csíp vagy nem. Az élet ilyen.

Eddig miről beszélgettél vele? Biztos tudod már mi érdekli mit szeretsz csinálni, érdeklődj iránta vagy meséld el neki veled mi történt mostanában. Mi másról lehet beszélgetni?!

2023. jún. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Túlzottan benne élsz a virtualitásban. Néhány mondatos üzenetváltás köré klf. élethelyzetet kepzelsz: szándékosan húzza az időt, taktikázik; barátnővel beszéli meg; nem ő válaszol, stb.


EBBŐL kellene sürgősen kiszállnod és valós baráti és párkapcsolatot megélned!


A virtualitásban idő múlva elvész a tér, az idő, a dimenziók, a normális emberi szocializálódás, a szavak nélküli kommunikáció, metakommunikáció. Elvész a személyesség, torzítja a személyiséget.


Időrabló egy ilyen párbeszéd, főleg, hogy leköti az érzelmi és szellemi energiáidat, szüntelen ezen agyalsz= a nagy SEMMIN.

2023. jún. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 véleményét tudom osztani, ami nem személyesen történik, tulajdonképp, semmit nem jelent (talán a 9-10 évesek generációjában már igen, hiszen ők már ebben nőttek fel)
2023. jún. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!