Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 4 év korkülönbség nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év korkülönbség nektek beleférne?

Figyelt kérdés

Nem gondoltam volna, hogy eljön egy olyan pillanat, amikor külső megerősítésre vágyok vadidegenektől a szerelmi életemmel kapcsolatban, de csak megéltem ezt is. :D

Szóval én 16 vagyok, a srác pedig 20.

Közös az érdeklődési körünk, emiatt ismertük meg egymást. Sokáig nagyon jól kijöttünk, a kémia is megvan köztünk (nem csak én érzem így, közös haverjaink is megjegyezték), de látom rajta, hogy nehezen teszi túl magát ezen a korkülönbségen.

Tudom, hogy ez borzasztóan klisé, és minden 16 éves kiscsaj elmondja ezt magáról, de tényleg érettebb vagyok a korosztályomnál, nem is igazán jövök ki velük jól, sem az osztály-és évfolyamtársaimmal, sem a többi 15-17 évesekkel, mert egyszerűen nekem még nagyon gyerekek, az alapján, ahogy gondolkoznak. Ez most lehet magyarázkodásnak hangzik, de mivel a barátaim is évekkel idősebbek nálam, ezért én nem érezném furának, vagy szokatlannak ezt a 4 évet. (Mert már megszoktam, hogy a legtöbb barátom is egyetemista, vagy dolgozik, vagy idén érettségizett.)

Persze hogyha objektíven próbálok nézni a dolgokra, akkor teljesen megértem, hogy neki ez miért baj, és én is azt mondanám, hogy ne nehezítse a dolgát egy 16 évessel, és inkább nézelődjön a 18-20 évesek között, hiszen ott van bőven értelmes, kedves, szép lány, ha nem fájna ez nekem ennyire.

Ti mit tennétek ilyen helyzetben? (Főleg a sajátomra gondolok, én vagyok a 16 éves lány, de a srác szemszögéből is örülnék véleményeknek)

Hagyjam ezt a srácot, vagy esetleg próbáljak meg beszélni vele erről, esetleg majd megemlíti ő, ha akarja?



2023. júl. 9. 03:54
1 2
 1/19 B.Feco válasza:
98%

Szerintem ez a 4èv korkülönbség egyáltalán nem para. Ha van is valamivel problèmája akkor az nem a korod lesz szerintem sajnos :/ Nekem is nálam 3 èvvel fiatalabb párom van (ő 20 èn 23, igen nyilván 20 felett más a matek).

Nem lehet, hogy csak nem mer lèpni a srác ès ezèrt èrzed úgy?

2023. júl. 9. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem érdekelne.

17 voltam mikor összejöttem az akkor 25 éves párommal. Ez 8 év korkül. Mostanra meg már együtt vagyunk 6 éve, ebből 4 éve együtt is élünk.

Ha el tudjátok egymás élethelyzetét fogadni (azt, hogy ő dolgozik vagy egyetemre jár és neki az stresszes, te meg középsulis vagy és az érettségi fog stresszelni) semmi probléma nem lesz. De ez is csak addig lesz, amíg utóléritek egymást. Tehát ha te leszel majd 22, ő meg 26 pláne nem lesz gond.

Nyilván az, hogy a szüleitek hogy reagálnak erre más kérdés. Nekünk abszolút jól fogadták a dolgot.

2023. júl. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem teljesen rendben van. Valószínűleg még a barátod is tanul, és még fog is néhány évig. Azt szokták mondani, hogy akkor túl nagy a korkülönbség, ha más életszakaszban vagytok, ezért nem illeszthető össze az életetek. Ez még nem ilyen különbség.
2023. júl. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

Persze, hogy beleférne. Az első pasim ennyivel volt idősebb.

Most már nem férne bele, 10 év korkülönbséget tartok ideálisnak, de már nem vagyok fiatal.

2023. júl. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Azt javaslom, hogy próbáld meg, amennyiben valóban érdekel. Ha külsőre tetszel neki, akkor biztosan fog esélyt adni, akkor pedig majd azt is láthatja, hogy elég érett vagy-e hozzá.
2023. júl. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
ebben a korban nem gáz, nyugodtan ismerkedjetek
2023. júl. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
Ugyan abban a helyzetben vagyok, mint te, csak én a srác vagyok. Lassan 21 leszek és nagyon tetszik egy 16 éves lány. De igazából csak az számít mennyire illetek össze. Alapból sincs szerintem olyan szignifikáns érettségbeni különbség egy 20 és egy 16 éves között. 4 év alatt a srác sem fejtette meg a felnőtt lét minden problémáját és nem lett hirtelen érett férfi. Sőt, én pl most is 16nak nézek ki külsőre is, aztán augusztusban leszek 21.
2023. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Még a 7-es vagyok, egyébként szerintem gyakori eset ez, és mindig is az volt. Az én korombeli lányok a 25 év korüli palikra bukna inkább, a 16-18 évesek meg az én korosztályomra. Amerikában pl nagyon nagy dolgot csinálnak ebből, mert egy 16 éves az "minor" és nagyon gyereknek tekintik. De itthon nekem speciel minden ismerősöm, barátom, családtagom azt mondta, hogy rendben van a körkülönbség.
2023. júl. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem sok.
2023. júl. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
Én most őrülten szeretek egy 14 évest. Egy csodálatos lány. (21 vagyok.)
2023. júl. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!