Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok egyszerű de jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok egyszerű de jó randiötleteket írni?

Figyelt kérdés

Most szombaton randim lesz egy fiúval, és egyikünknek sincsen semmi használható ötlete. A pikniket már ellőttük.

Tudnátok segíteni esetleg?



2023. júl. 13. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fagyi, kávé, és közben esetleg séta, habár olyan meleg van, szóval sétálni max. ha estefele. Legalábbis ha rólam lenne szó, én az ilyen egyszerűeket is kedvelem. De épp az, hogy ez emberfüggő. Én piknikezni is szeretek. De esetleg bowlingozni is el lehet menni. De bármi kajálda szóba jöhet. Szóval akár ha van a közelben palacsintázó, gofrizó hely, akkor esetleg oda, ilyen melegben preferált a beülős hely, illetve szerintem az ilyesmi helyek hangulatosabbak, mintha most elmennél hamburgerezni egy randin.
2023. júl. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

mozi

múzeum

túra

séta

étterem

cukrászda

kávézó


attól is függ, hol lesz a randi ;)

2023. júl. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg még a strandolás tud jó lenni ilyen időben. De abból, amit előttem írtak, bármi jó lehet, attól függ, mennyi pénzt akartok költeni. Egyedül a mozit nem javaslom. Két órán keresztül néma kussban ülni egymás mellett nem a legjobb randi
2023. júl. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11%
mit kell cifrázni, sex, cumi, egyéb, .
2023. júl. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nyugisabbra vágytok üljetek ki egy reptérhez közel és nézzétek a leszálló repülőket.

Elég cuki a hangulat olykor

2023. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!