Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova hívnátok randira egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova hívnátok randira egy lányt? Ha, mozi, akkor elhívnátok az oppenheimerre?

Figyelt kérdés

Esztergom, vagy pest legyen a hely.

Még nem jöttünk össze, de ha kettesben leszünk lehet megnyílik.

Szeretnék tanácsot kérni, hogy hova hívjam el. Mozira gondoltam, azon belül az Oppenheimerre, mert okosabb típus és gondoltam érdekelheti.

Gyorsan leírom.

Kedves, komolyabb típus, jó tanuló.

Hova vigyem?


2023. aug. 9. 20:49
1 2
 11/11 anonim válasza:
43%

Én moziba hívtam el és a film alatt sokat nevettünk együtt aztán beszéltünk a filmről. Bár az Oppenheimer nem egy Comedy film de van pár humoros rész benne. De ha nem is vicces elgondolkodtató, sokat lehet beszélni róla. Pár kérdés példaként: Te szereted ezeket a történelmi filmeket? Te belecsöppentél a 40-es évekbe? Hogy érezhetett Oppenheimer( Cillian Murphy) ? stb. Az odafeleúton pedig lehet beszélni pl. a kedvenc filmeitekről/színészeitekről.

Popcorn-t csak akkor vennék ha ő is kér mivel végigcsámcsogni a filmet a partnered előtt nem túl vonzó...


Szóval nyugodtan elhívhatod még ha nem is tudod milyen filmeket szeret mivel az a lényeg, hogy együtt vagytok. :D

2023. aug. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!