Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha öt lány szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha öt lány szerelmes belém, akiből egyet viszont szeretek, egyet szimpatikusnak, hármat pedig gyűlölöm?

Figyelt kérdés

Nemrég derült ki hogy szerelmes belém 5 lány, amiből 3 nagyon rosszindulatú, kettő pedig kedves és normális. Az egyik lány nekem is tetszik, úgyhogy egy ideje már randizgatunk. A másik aki kedves őt pedig nem szeretném megbántani, mert tényleg egy kedves lány. A másik három viszont nagyon rosszindulatú, úgyhogy mindenféle pletykát terjesztettek rólam és a lányról akivel randizom. Persze ebben az ő barátnői is segítettek. Persze az igazságot csak ketten tudjuk 100%ra hogy pletyka. Viszont félek hogy eljut a lány szüleihez is és nem tudom akkor mi történne. A másik lány aki kedves ő meg azt hiszi valamiért hogy én is szeretem őt és nagyon naiv.

Hogyan kezdjek neki a dolgok kibogozásának? Tisztázzam először a lánnyal hogy őt nem szeretem, vagy beszéljem meg a három rosszindulatú lánnyal? Vagy ne tegyek semmit, csak hagyjam alakulni a dolgokat??



2022. febr. 21. 00:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon népszerű lehetsz.
2022. febr. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem annyira, szerintem csak azért tart érdekesnek a másik három lány mert egy menőnek mondott csaj szerelmes belém, de én nem foglalkozok ezekkel a jelzőkkel, azért szeretem a lányt mert okos, csinos, empatikus, nagyon jókat beszélgetünk, stb...
2022. febr. 21. 01:35
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Járj a legjobbal nyíltan, így a többi látni fogja hogy van barátnőd, így nem kell őket lekoptatni fals dumával.
2022. febr. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

“szerelmes belém 5 lány, amiből 3 nagyon rosszindulatú”


Akkor az 5-ből 3 kiesett, mert az elemi logika alapján nem szerelmes.


Azzal, aki nem tetszik, nincs dolgod.


Azzal foglalkozz, akivel kölcsönösen vonzódtok egymáshoz.

2022. febr. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%

❌ "Viszont félek hogy eljut a lány szüleihez"

✅ Mond a lánynak, hogy kezdjen el siránkozni/szomorkodni a szüleinek, a szülei előtt, hogy az iskolában minden fajta pletykát terjesztenek róla - "és ez nagyon elszomorítja őt".

✅ Így ha a szülei ezek után hallanak valami pletykát, akkor tuti nem fogják bevenni.

✅ Mert tuják, hogy csak pletyka.

2022. febr. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%

❤️ A másik három lánynak meg annyit, hogy eléjük állsz és jól lesmárolod a csajod előttük!

❤️ Talán még ki is szeretnek belőled :3

2022. febr. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%

💓 A másik lánnyal meg megbeszéled, hogy jelenleg másért dobog a szíved, és nem tudsz mit csinálni vele.

🖤 "Régen szerelmes voltam beléd KETTESKE, de nem közeledtél felém, így ez a láng halványult bennem, az irántad érzett vágyakkal együtt. És már más felé húz a szívem, EGYESKE felé" :|

💟 Ez a megoldás azért jó, hogy közlöd vele "régen szerettelek KETTESKE", mert ha nem jön össze EGYESKÉVEL a dolgok ! Akkor Ketteske még elképzelhetőnek tartja, hogy vissza szerezhet téged :)

✅ TUDOM,tudom ... én egy zseni vagyok 😎

2022. febr. 21. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Dehogyis, beléd az egész világ szerelmes!

Még én is, sőt a barátom a Béla is!

2022. febr. 21. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Béla ?! Hívott engem valaki ?

Jah, a kérdezőbe ?!

NANÁ :3 💖

2022. febr. 21. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell kibogozni meg foglalkozni vele.

Ti ketten tudjátok, hogy mi az igazság. A lány szüleivel meg majd beszél a lány, ha rákérdeznek valamire.

2022. febr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!