Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan merjek udvarolni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan merjek udvarolni lányoknak?

Figyelt kérdés

2023. okt. 27. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom Bro, de ha rájöttél a titokra, légyszi oszd meg velem is
2023. okt. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 October15 ***** válasza:
100%
Mi történik ha nem udvarolsz az adott lánynak? Nem jöttök össze. Mi történik ha udvarolsz és elutasít? Nem jöttök össze. -> Semmit nem vesztettél, max némi időt, de legalább némi tapasztalat + feedback társul hozzá. + Nyilván akár össze is jöhet, ami meg nem fog megtörténni ha nem csinálsz semmit.
2023. okt. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Le kell győznöd a saját félelmedet, ennyi az egész. Minél többször megteszed, annál könnyebb lesz legközelebb.
2023. okt. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Marton Löke válasza:
100%

Mint mindent, ezt is meg kell tanulni.

Például úgy, hogy megpróbálod sokszor, és nem veszed fel, ha elutasítanak.

A lényeg a kedvesség. Mosoly és kedvesség.

Nem kell komplikálni, elég, ha azt mondod, (persze kedvesen mosolyogva!!) hogy tetszik neked a hölgy, és örülnél, ha többet megtudnál róla.

Olyan nő nincs a világon, aki nem örül, hogy valakinek tetszik.

Ennek ellenére 90% az esély, hogy elutasító a válasz, de (kevés kivétellel) az elutasítás is kedves. ("Sajnos már férjnél vagyok, de majd következő életünkben talán..")

Az amelyik gorombán utasít el ("Kopj le, kisfiú!") az olyan tahó, hogy nem is kell sajnálni, hogy nem lett belőle semmi.

nov. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne tulajdoníts ennek olyan nagy jelentőséget.

Ne akard egyből tökéletesen csinálni. Fogadd el magadban, hogy még új a szakterület, ezért bele kell tanulnod.

A lányok is emberek, tehát nem angyalok, de nem is tárgyak. Tehát annak ellenére, hogy igen tetszetősek számunkra, próbálj átlátni ezen és emberként ismerkedni velük, mintha csak egy szimpatikus sráccal kezdenél el barátkozni. :-)

Én képtelen voltam ezekre annak idején, pszichés okok miatt, nekem terápia kellett volna sokkal korábban. Mai fejjel kb. ezeket gondolom.

nov. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a kérdésben a többes szám kicsit gyanús! :-) Egyszerre csak egy lánynak tessék! :-)
nov. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!