Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miről beszéljek vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Egy fiúval nemrég kezdtem el beszélni, egy ismerkedős oldalon kezdtük.

Nem egy helyen élünk, nem sokat beszéltünk még. Viszont mindkettőnknek bejön a másik külsőre.

Nem beszéltünk túl sokat, viszont sokat dicsér a srác.

Miről kérdezzem hogy megsimerjem jobban, hogy megtudjam van e közös témánk vagy van e értelme folytatni a beszélgetést?

Normális válaszokat írjatok kérlek, nagyon zárkózott vagyok amúgy, ezért is fontos hogy ne szúrjam el.



nov. 8. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
22%

4 féle fiú létezik:

- történelem nerd

- autós

- gyúrós/meccsnéző

- gamer


Ezek, és ezeknek a kombinációja minden férfi, úgyhogy ha egyikről elkezdesz beszélni, 25% esélyed van hogy olyan témába nyúlsz bele amiért rajong. Én például történelemb*zi kondiállat vagyok, de minden férfi ismerősömet be tudnám sorolni ezekbe a kategóriákba :D

nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
86%
Kezdetnek gondold végig, hogy egy héten miket szoktál csinálni és az adott témákat hozd fel. Nagyon alap pl: sorozatnézés, szedd össze milyen sorozatokat, filmeket néztél mostanában, mikor voltál utoljára moziban stb. és kérdezd ki a srác véleményét ezekről. Vagy pl. kiket követsz youtube-on. Szoktál e sportolni, vagy korábban sportoltál e, szoktál e kirándulni stb. és ezekről is beszélhetsz a sráccal.
nov. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Érdekesnek találom, hogy azon agyalsz hogyan kéne egy sráccal beszélni. Pedig hidd el fordítva nehezebb ezt megtenni. Hogyha bármi eszedbe jut, tudsz témázgatni bármiről akkor nyert ügyed van. Ha összefüggő mondatokat tudsz alkotni azt már önmagában díjazni fogja. Ha ez mégsem megy és ennyire gondolkodnod kell akkor szerintem csak szimplán nincs benned semmi.
nov. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!