Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van okom ra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom ra haragudni?

Figyelt kérdés
Roviden volt egy baratnom es volthnk egy hbba ahol volt egy fiu aki bejott ott nekem es a baratnom is tudta es erre ok elkezdtek egymassal flortolni meg vegig egymassal voltak a palinak bejott a baratnom a baratnom meg lathatoan viszonozta es nemem ez nagyon rosszul esett mondtam neki is es mindta h o ki offolja a palit erre egyaltalan nem offolta ki vegig vele volt vele aludt stb… es utana mondja jekem masnap h beszelnek a palival meg h akar vele talizni a pali es kerdeztwm a baratnom h o akar e es mondta h lehet aztan kiderult h a baratnomnek is bejon a pali es tenyleg fognak talalkozni es a baratnomer kicsit se erdekli h mennyire szar ez igy nekem mikor en a pali miatt sirok. Kondtam neki h azt csinal amit akar nem fogom megmondani neki mit csinalhat ezert az o dontese de szerkntem ez eleg nagy gerinctelenseg tole. Szerintetk tulreagalom? Azon gondolkozom letiltsam e a csajt v csak kikovessem mert en meg szeretnem szuntetni vele a kapcsolatot mert en szerkntem az ilyen nem valo baratnonek. Ti mit gondoltok ?
nov. 20. 21:47
 1/7 A kérdező kommentje:
16 evesek vagyunk
nov. 20. 21:47
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
hat figyelj a baratnod egy ribizli szerintem ne tiltsd eleg ha kikoveted. probalj meg boss lenni es leszarni az egeszet.
nov. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

“elkezdtek egymassal flortolni meg vegig egymassal voltak a palinak bejott a baratnom a baratnom meg lathatoan viszonozta es nemem ez nagyon rosszul esett ”


A fiúnak ő tetszik és nem te. Ez pech. A barátnőd viszonozza.


Egyikük sem tehet róla.


Ez normális.

Tán nem képzeled, hogy engedélyt kér?!

nov. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az van, amit #3-as írt. Ha te tetszenél a srácnak, akkor csak veled foglalkozott volna. Nyílván ettől még nem volt szép tőle, de nem foglalhatsz le egy srácot, akivel nem vagy együtt.

Amúgy ez a kikövetés annyira szánalmas és gyerekes...

nov. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
szerintem meg lehet érteni hogy rosszul esik ez neked. ha barátnőd egy kicsit empatikusabb lenne veled, akkor el mondaná neked hogy nem akar megbántani ezzel vagy ilyesmi, stb
nov. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
ilyenkor derül ki hogy mennyire gyerekek vagytok
nov. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16 évesen mit vártok? De tény, hogy gyerekes gondolkodás.
nov. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!