Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ciki ? Vagy nem ciki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ? Vagy nem ciki?

Figyelt kérdés
16 vagyok és szuz vagyok még ciki?
jan. 4. 12:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem az. Az már inkább, hogy fel kellett tenned a kérdést. :)
jan. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%

Nem ciki! Örülni fog az a fiú akivel összejössz és megtudja hogy nem járt még benned más fiú!!

Egy fiúnak nagy öröm ha szűz a lány.

jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
Hogy a francba lenne ciki, te szegény! A szüzességet nem eldobni kell, főleg nem GYEREKKORBAN! Házasságig őrzi az értelmes normális eszű ember.
jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

3


te azért őrzöd házasságig a szüzességed mert vallásos vagy, én azért mert nem kellek a kutyának sem


we are not the same


[link]

jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%
Nem ,fiacskám, nem CSAK azért őrzöm mert vallásios vagyok, hanem mert józan eszem van és tudom hogy a szexuális együttlét az a házassági szerelem része és rohadtul nincs optt az ideje a lelki kötelék nélkül a szexnek!!! Ha van normális agyad akkor rájössz!!! Ez a rwend, valaha is ez volt a rend! Hogy a picsába adnám oda a testemet olyannak akivel lelkileg nincs még életre szóló kötelék?! Mit gondolsz, mi az ember, rühes kutya, vagy mi??? A szüzességet fiacskám nem odadobod bárkinek, hanem ajéndékba adod a nászéjszakán!!! Ehhez normális ész is elég, meg becsület, nem kell hozzá vallásosság!!!
jan. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
És mi ez a kép amit betettél??? Szektavezér? Mert nem pap, az biztos. Itt kezdődik, hogy először meg kéne tanulnod fiacskám, mi az hogy vallásosság. Olyan nincs hogy nem kellenél a kutyának sem. ÖRÜLJ, hogy fos patkány takonykölyköknek nem kellesz akik csak dugni akarnak és aztán eldobnak! NORMÁLIS emberbnek majd fogsz kelleni, aki előbb bizonyít, beléd szeret és a testedet meg tiszteli! Mit gondolsz, az majd kitart melletted, aki megkefél??? A francokat! Lefekszik aztán eldopb a fenébe... Ez kell?
jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én először azt kérdezném meg a kérdezőtől? LÁNY? Mert nem vagyok benne biztos.
jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Elég szomorú, hogy ott tart a világ, hogy egy fejlődésben lévő GYEREK cikinek érzi a szüzességét, apropó, úgy tudom, a kiskorúval lefekvőket szexuális megrontás miatt még büntethetik is. Úgyhogy kislány, ne provokáld az embereket ilyennel...
jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Lány vagyok!!
jan. 4. 14:31
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
És az a ciki, hogy a mai kamasztársadalom a maszti és a felelőtlen szex bűnébe süllyed, aztán meg megy az abortuszra, ahol megöli a benne megfogant ÉLETET!
jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!