Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom eldönteni mit akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni mit akar tőlem ez a férfi? Játszik velem?

Figyelt kérdés

A férfival megismerkedtem a nyáron és nagyon önmagam lehettem vele és ő is ugyanezt gondolta velem kapcsolatban. Távra kerültünk hirtelen bizonyos okok miatt, de mindennap leírja, hogy hiányzom neki... meg gyönyörűeket ír, leírta, hogy szeret engem és mindig velem marad és bizonyította is ezt egy 6 órás utazással hozzám. Összevesztünk és másfél hónapig nem beszéltünk... felkeresett e-mailbe mivel csak ott tudott elérni és könyörgött, hogy megbocsássak neki a szavaiért. Ez előtt pár hónappal kiírta jegyzetekbe instagramon, jogy "Jó éjszakát B<3"... nem mertem megkérdezni ezt... de gondolom egy lánynak a kezdőbetüje az és félek, hogy... csak játszik velem. Miután elfogadtam a bocsánat kérését már nem is ír nekem... állandóan én írok és ha írok is, egy szavas válaszokat ad és nem is akar szerintem beszélgetni. Ilyenkor mikor ezek a helyzetek történnek, nem is értem miért keresett fel engem és könyörgött nekem, hogy bocsássak meg és, hogy annyira hiányoztam neki...

Nem értek már semmit, megmondtam neki, hogy hagyjon engem békén, hogy legyek képes túltenni rajta és többet ne írjon, erre mindig azt felelte, hogy nem. Amíg nem írt jól voltam, amióta meg rám írt... sirhatnékom van, hogy becsap. Mikor megkérdeztem a szándekait velem, akkor mindig azt felelte, hogy velem akar lenni és, hogy a jövőjében szerepelek... stb:/

Tényleg játszik velem? Ha igen... még most sem értem és kikészít ez a bánásmód.

Ha kitárom az érzéseimet és elmondom a problémáimat vele, a viselkedéssel, zavarodott vagyok, akkor sosem érti meg... néha azt érzem, hogy ő huszonéves létére egyszerűen buta a komunikációhoz vagy csak nem akar, de akkor miért keres meg folyton és ezeket mondja/írja nekem?


febr. 20. 11:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Dugni akar. Semmi tobb. Nojj fel.
febr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
le se feküdtünk, semmi ilyesmi nem történt
febr. 20. 11:50
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Te hány éves vagy?
febr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

hány éves vagy? és a férfi hány éves?

igen, játszadozik, csak te hagyod magad! TILTSD LE!

febr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Szerintem vissza sem írok neki, ha már ti is ezt mondjátok

18 leszek másfél hónap múlva:))

Azért férfit használtam, mivel 20 is elmúlt már a kiszemelt.

febr. 20. 12:37
 6/17 A kérdező kommentje:
tiltottam eleget mindenhol, de még így is megtalált... mit tegyek? Vegül anyámat fogja zaklatni! Már történt olyan, hogy a barátaimon át üzent vagy az ő barátain át!
febr. 20. 12:38
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, annyira gyönyörű emlék fűz hozzá és az érzés amikor vele vagyok, éreztem, hogy ő neki is őszinték az érzései, ahogy nevetett velem és megnevetett... nehéz lesz
febr. 20. 12:40
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkeres még1x, megfenyegeted, hogy feljelented zaklatásért, és nem vicceled.
febr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
megkéred barátaidat is, hogy állítsa le, meg pszichopata a srác.
febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme ennek az egésznek ha ilyen messze van:)
febr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!