Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 24 évesen 16 éves lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen 16 éves lánnyal randizni nektek még beleférne? Van egy lány akit megismertem, 16 éves.

Figyelt kérdés
febr. 25. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Itt nem az életkor a lényeg, hanem az érettség. Nehezen tudom elhinni, hogy egy 16 éves lány megfelelő társ tud lenni 24 évesen.
febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Nekem beleférne. De hogy neki?


Ha összejöttök, 1-2 év, és ő fog dobni.

febr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
hát nekem tök mind1, de 24 évesen már ne középsulis lánnyal kéne ismerkedni...
febr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Hmm, én 16 évesen nem tudtam volna elképzelni, hogy egy ennyi idős fickóval legyek. Most 22 vagyok, és a helyzet fordítva is igaz: egyáltalán nem tudnék potenciális párként tekinteni egy 16 évesre. Egyszerűen tök más élethelyzetben van egy gimnazista tini, és egy a húszas évei közepe felé járó felnőtt ember. Őt még a gimis bulik és drámák foglalják le, neked most valszeg’ az egyetemi élet van, vagy bőven benne vagy már a munka világában, a kapunyitási pánikban. Lehet, hogy megvan köztetek a kémia, és el tudtok beszélgetni meg elszórakozni bizonyos ideig, de szerintem hosszú távon tök mást keres két ennyire különböző korú ember. Amúgy kicsit problémásnak is tartom ezt a dinamikát, ő még egy gyerek tulajdonképpen, ki van szolgáltatva valamennyire a szüleinek és ki lenne szolgáltatva valamennyire neked is. Egy párkapcsolat optimális esetben szerintem egyenlő felek között tud működni, de ez jelenleg szerintem így nem lenne az. Ha 22 lenne mondjuk, te meg 30, az már egészen más lenne. Vagy legalábbis kicsit más.
febr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
41%

Hogyne!

16 évesen el sem tudtam képzelni, hogy velem egykorúval kezdjem a szerelmi életem. Ugyanígy voltunk, mint ti most. Egy évig voltunk együtt. Sokat sírtam, az az igazság. Nem az életkor, hanem a jellem zavart be. Nem bántam meg, jó volt így!

febr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Besenyő Pista Bá ***** válasza:
11%
te összejöttél a lányommal?
febr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem az még belefér. A sok laikus ember persze hiába irkálja azt, hogy teljesen más élethelyzetben vagytok. Mindketten a fiatal korban vagytok még és nincs olyan nagy különbség érettségben főleg ebben a mai generációban már egyre idősebb emberekre lehet már azt mondani, hogy felnőtt vagy kezd felnőni nemtől függetlenül. Vagyis egyre éretlenebbek az emberek főleg 18-25 éves kor körül.

Másrészt pedig az számít leginkább, hogy mennyire szeretitek egymást!

febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kriszpo ***** válasza:
71%

Nem fér bele, saját tapasztalat. 20 évvel ezelőttről. "Komoly" másfél hetes kapcsolat lett belőle :) (A kezdeményező a lány volt.)

7-es: Ha rövid akarok lenni: Te mesevilágban élsz, fiatal és tapasztalatlan vagy még.

Kicsit bőveebben: Magam nem nevezném "laikusnak" :)

Újszülött - csecsemő - kisgyerek - nagygyerek - tini - fiatal - középkorú - idős - agg. Ezek az életszakaszok vannak. Egy tini és egy fiatal között lehet kapcsolat (akár szexuális is), de nem fog "sokáig" tartani. Amikor én huszonéves voltam, akkor is voltak értelen huszonévesek és koraérett tinik - pedig az nem mostanában volt. Nem akarnék láttatlanban ítélkezni - nem is tisztem - de te, vagy nagyon fiatal vagy, vagy hajlamos az efebofíliára. Az utóbbi gondot fog okozni a későbbiekben.

márc. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 petbalogh válasza:
Persze hogy belefér. Teljesen termeszetes. Én 26 voltam. Ő 15. Két gyerekünk van. 22 éve együtt.
márc. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!