Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen magas lányokat találtok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen magas lányokat találtok vonzónak?Akinek számít

Figyelt kérdés
Inkább az alacsonyak (150-165cm) vagy a magasabbak (165-175cm)?

márc. 3. 21:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
33%
Mindegy csak jól szopjon
márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ez csak a lányoknál probléma.

Én 170 cm vagyok, az sem zavarna ha magasabb lenne a barátnőm, de ti válogattok annyira lányok! :D

márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
A legutolsó szempontok egyike, gyakorlatilag tökmindegy.
márc. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért számít, nem nem vagyok magas és kébyelmetlen az ha magasabb nálam a párom. Volt már ilyen is, nem azt mondom hogy kizáró ok, de azért jobban szeretem az alacsonyabbakat.
márc. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy, előny, ha magas, de távolról sem feltétel
márc. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

inkább 160-170 cm


176cm magas vagyok

márc. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
42%

Nekem jó az alacsony és a középmagas is, a magas nőkkel nem nagyon foglalkozom mivel ők sem foglalkoznak az átlagmagas férfiakkal általánosan

A legtöbb nő magas férfit keres egyébként 190-2m körülit az okát ugye nem kell ecsetelni miért, noha sok atomfizikus még ebből a kategóriából nem nagyon került ki

márc. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
79%

160 alatti lányokra nem mondjuk hogy alacsonyabb, mert ellátják a bajunkat (tapasztalat)!


Amúgy nekem pl. nem számít a csaj magassága, szerintem ezzel a pasik többsége így lehet

márc. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%

1 haha

Ezen nők önmagukat szpoatják

Odajönnek de nem akarnak jól láthatólag semmit vagy a telefonjukat nyomkodják vagy telefonálnak vagy rá sem néznek az emberre, háttal állnak vagy jól láthatlóag alig várják, hogy már menjenek is

Felesleges ezt a bohócmunkát előadni, ez prostiutúció

márc. 4. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
De nekik mindegy: ha odajönnek és lesz valami akkor lesz ha meg nem lesz akkor meg lesz mással műsor,és akkor rajtad tornázzák fel magukat úgyhogy ez a munka nem lenne egy ejnyebejnyével rendezve
márc. 4. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!