Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, le tudnátok írni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, le tudnátok írni, hogy szerintetek mi számít manapság 'tucatnak' (lányokat tekintve)?

Figyelt kérdés

Ha megnéztek egy lányt (pl.utcán, buszon, metrón, suliban,...), akkor mi alapján teszitek őket a 'tucat kategóriába'?

/Esetleg képet is linkelhettek konkrét példaként./


Légyszi kort is írjatok, köszi :)


17/L


2015. jún. 5. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Táska azzal a jellegzetes Trex-tartással, szétsminkelt arc, éjjel-nappal a mobilon lóg (ha véletlen rálátsz a képernyőjére, akkor azt is látod, hogy Facebookozik), általában csoportban nyomják (ezek a Trexek falkában járnak, te.....), nagyképűek, mindenkit lenéznek......folytassam?
2015. jún. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


Kb ez a stílus + az első válaszoló által említett dolgok.

2015. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Air max vagy tornacsuka, vagy egyéb nőietlen cipő.

Csőfarmer vagy "cicanaci", egyszerű feliratos pólók.

Táska a könyökén lóg, béna kéztartással járkál.

A haja csak lóg a nagyvilágba, látszik rajta hogy évente vágatja csak mert ronda az egész, agyon van vasalva. A leggázabb amikor felemásra festik, mint valami lenőtt cigány haj.

Pilóta napszemcsi...

2015. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Nekem nagyon tetszik ha egy lánynak hosszú sima haja van... Főleg mikor a derekáig ér.


Nem tudom miért, de én bolondulok a hosszú hajú lányokért.. :)


Festhetik mert nem mindenkinek tetszik az eredeti színe.. Ezt megértem.. Mondjuk valaki nem akar tucatszőke lenni és barnára szinezi.. :)


Csak több színű ne legyen ( melírozás az még jó), de mikor látom hogy kék-fekete RÖVID hajjal mennek.. Na az hajajaj... Meg azt birom mikor a felét levágják olyan rövidre mint a fiúknak és a fele meg oldalt lóg... Te jó ég....

2015. jún. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Az a baj, hogy ezek a lányok csak kívülről szépek.
2015. jún. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

A leírtak alapján akkor én félig tucatnak számítok

2015. jún. 5. 18:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg jól nézel ki.
2015. jún. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hááát én inkább átlagosnak mondanám magam, csak pl. a tornacipő+csőfarmer+egyszerű poló+vasalt haj miatt tucatnak mondanának. A könyökön lógó táska béna kéztartással abszolút nem jellemző rám, szerintem is gáz:D
2015. jún. 5. 18:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal semmibaj nincsen:) attól hogy valaki dögös még lehet normális
2015. jún. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!