Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez hogy lehetséges első randin?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy lehetséges első randin?

Figyelt kérdés

Egy lány egyik nap odajött a baratnőivel és bevallotta hogy tetszem nekem.

Mint a legtöbb férfi kaptam is az alkalmon elhivtam kajálni stb

Viszont egy hatranya szokott ezeknek lenni hogy lábfétises vagyok és korabbi esetek miatt is meg leszarva az itteni/nem itteni “tanacsokat” en egybol elmondtam neki mikor vàrtuk a kajàt. És full nyugodtan mondta hogy okes ertem és 2. Alkalomnàl már ennek a megèlèsèvel kezdtuk… furcsa azok utan hogy GYK-n is allandoan olyanokat irnak hogy majd kesobb meg ne ezzel kezd és tessék.. lehet nem olyan kerdes féle de úgy ereztem meg kell osztanom 😀



márc. 7. 08:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Lehet nem tudta mi az. Vagy kíváncsi.
márc. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Óhh ez jó, akkor sikerekben gazdag életet kívánok! :D
márc. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#1 végülis

#3 köszönöm szépen :D

márc. 7. 10:06
 4/19 A kérdező kommentje:
én gondolok arra is hogy én tetszettem neki először és ezért megy bele hogy lássam mennyire komoly de kitudja, nőből vannak 😅
márc. 7. 10:07
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
"GYK-n is allandoan olyanokat irnak hogy majd kesobb meg ne ezzel kezd és tessék.." - Emellett pedig felemlegeted a korábbi eseteket, amik ugye nem így végződtek... Kicsit vicces, hogy csúnyán szólva arra vered magad, hogy nem 20-ból 20 lány hajtott el a baromságod miatt, hanem csak 19. Nem gondolod, hogy ez az arány még mindig elég siralmas? Nem gondolod, hogy már rég lehetne valakid, ha normálisan ismerkednél?
márc. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Ennyit számít, ha valakinek tényleg nagyon tetszel. Elfogad így is,nem zárkózik el :D
márc. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#5 Igen teljesen igazad van de nem teljesen igy volt. Az elején sose kezdtem ezzel hogy fétis meg ilyenek mert tudtam hogy nem igy működik de az se volt jó hogy később mondtam el abban a pillanatban vége lett ezért álltam át erre hogy jó tisztázni az elején az ilyet

#6 Igen az utobbó napokban erre jövök rá :D

márc. 7. 13:07
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

#7 Ohh, ez így más. Csak a szövegkörnyezetből arra következtettem, hogy mindig ez volt a taktikád.

Egyébként szerintem úgy van ez, hogy akinek nem jön be, az minden esetben el fog utasítani. Mindegy, hogy előbb mondod-e el, vagy később. Nem egyszerű kérdés, mert természetesen benne van a pakliban, hogy szerelmes lesz és elfogad, ha később tudja meg, de ezzel együtt a csalódás veszélyes is sokkal nagyobb.

márc. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#8 Na ja ez mar most ilyen 25-25-25-25% 😅😅

De az egyik 25os bejott ugyhogy en nem panaszkodok innentől vegig kellett ezen mennem

márc. 7. 21:22
 10/19 Bamboo94 ***** válasza:
100%
Akkor szerencséd volt vele hogy így alakult és nem ítélt el :D Nekem nem hiszem hogy lenne, bár én nem lábfétises vagyok igazából :P
márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!