Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Tényleg nagyon jól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tényleg nagyon jól néz ki egy fiún az egységesre vágott, pár millis buzz cut, ha a fiúnak szép szemei, ajkai és arca van? Tényleg vonzó?

Figyelt kérdés

Én azt hallottam, hogy a nem mindenkinek áll jól, de ha igen, szép szemek, szép ajkak, szép arc stb., akkor a csajoknak nagyon tetszik. Meg hogy kicsit rossz fiús, meg kicsit jó fiús/katonás is, ami miatt szintén vonzó.


Ez igaz?


Hány éves vagy?



márc. 7. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így látatlanban nehéz megmondani, de szerintem jól nézhet ki :)
márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze nézhet ki jól, de akkor se mondanám, hogy ez a legjobb frizura
márc. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

"csajoknak nagyon tetszik" - Nincs olyan dolog, ami minden csajnak tetszik.

"Meg hogy kicsit rossz fiús, meg kicsit jó fiús/katonás is, ami miatt szintén vonzó." - Olyan szintén nincs, hogy mindenkinek vonzó.


Összességében az sem jó előjel, hogy valaki ezt mondta, erre te csak a csajok miatt képes lennél ekkora mértékű változtatást elvégezni magadon.

márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Így van, én ilyen szőrösképű, hosszúhajú rockerállat vagyok, néhány csajnak bejön, néhánynak nem.
márc. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nincs olyan akinek jól áll.

Inkább cigányos-bulibárós a legtöbb esetben.

márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább a hosszabb (átlag fiúhajhoz képest, nem lányszinten) hajú fiúk tetszenek, de igazából a hajhossz nem a legfontosabb tényező a párválasztásban.

Szerintem van olyan fiú, akinek jól áll, van olyan lány, akinek kifejezetten ez tetszik, de ebben tényleg nem lehet általánosítani

márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ember függő.
márc. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom a buzz cutot, senkinek sem áll igauán jól, de van, akinek kevésbé rosszul. El tudom képzelni, hogy egy szép arcú fiún vonzó legyen, de egy hosszabb, ápolt haj nekem sokkal jobban bejön.
márc. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
van akinél jól nézhet ki, de inkább sokan hosszabb hajat kedvelik :D
márc. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen vonalzóval vágott széle van, akkor nem, egyébként igen.
márc. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!