Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Velem van a baj, vagy mással...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, vagy mással is van ilyen?

Figyelt kérdés

Nem volt még kapcsolatom, randizni randizgattam korombeli fiúkkal meg most is beszélek párral. Viszont közben annyira nem érzem komfortosan magam, elegem van abból hogy nekem kell több energiát belefektetni a beszélgetésekbe stb, sokkal jobban érdekel az idősebb korosztály. Vagy lehet hogy csak egy gyors kavarás erejéig, de el szoktam játszani a gondolattal. Ez nagy baj lenne? Sokkal jobban felizgat a dolog.

18l



máj. 17. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz idősebb korosztály alatt?
máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Talán 23-30, de mindig is az idősebbek fogtak meg viszont eddig csak 16-19 évesekkel randiztam.
máj. 17. 22:33
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a 23-24 még reális is lehet
máj. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel baj, de ne vidd fel nagyon durván a korhatárt.
máj. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
"elegem van abból hogy nekem kell több energiát belefektetni a beszélgetésekbe stb, sokkal jobban érdekel az idősebb korosztály." Nem tudlak komolyan venni téged, szimplán vakon jársz mint olyan sokan mások és jön a bevett szokás, az idősebb férfiak. Miért nem lepődök meg rajtad...
máj. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem nagy baj, de azt fontos tudnod, hogy ez emberfüggő. Idősebb ember is lehet olyan típus, hogy a másiktól várja a kezdeményezést.
máj. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Nincs ebben semmi különös. Én 40 éves vagyok, de már a mi időnkben is az volt, hogy a mi korosztályunkkal randizni olyan volt, mint óvó néninek állni. Hihetetlen, hogy a pasik agyilag mennyire le vannak maradva. 18 éves koromban 22 éves barátom volt. Nem kell nyuggerekkel kezdened, pár évvel idősebbekkel próbálkozz.
máj. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
"a mi korosztályunkkal randizni olyan volt, mint óvó néninek állni" Aha, mesélj még! Az a szerencse, hogy ti annyira túlfejlettek vagytok.
máj. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi baj azzal, hogy az idősebbek vonzanak, de azt tudnod kell, hogy az "idősebb ember" jelző nem egy fajta emberre utal. Köztük is van ilyen is és olyan is, mint ahogy a kortársaidnál is.
máj. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Idősebbek között is vannak akik azt várják hogy te kezdeményezz, ez nem korfüggő.
máj. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!