Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez? 12/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? 12/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Miért van az, ha egy 12-13 éves feltesz egy kérdést, hogy hogy hívjon randira egy lányt/hogy tudassa egy fiúval, hogy szereti

akkor jönnek a "menj vissza babázni/legozni!" válaszok, ha egy 14 éves ugyan ezeket felteszi neki segítenek.

A 13-14 nem akkora különbség, hisz lehet, hogy a 13 éves 1 hónap múlva 14 lesz, viszont a 14 éves csak most lett annyi. Miért van ez a "határ" ami alatt még bunkóznak és ami felett már nem? 12/L



2015. jan. 3. 14:56
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
100%
En altalaban mindenkinek probalok normalisan valaszolni, a kerdes ertelmetol fuggoen
2015. jan. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
itt majdnem mindenki bunkózik ha tud nem kell velük foglalkozni és nem csak 13 évesekkel 14-5-6 éveseknek is szokták mondani. ha van valami kérdés amire ilyen válaszokat kaptál és érdekel egy 16 éves véleménye nyugodtan írj priviben ha tudok segítek ;)
2015. jan. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! és arra valakinek van ötlete, hogy miért jönnek nekem perverz üzenetek ezzel a kérdéssel kapcsolatban??? XD
2015. jan. 3. 15:01
 4/32 anonim válasza:
100%

Nem en voltam:D

Mert sok a pedofil sajna:(

2015. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Az egyik azzal jön, hogy szeretné az én testemmel összehasonlítani az övét, a méreteinket és hogy küldjek képet ehhez :DD

Azért, mert fiatal vagyok, hülye nem

2015. jan. 3. 15:04
 6/32 anonim válasza:
100%
Így van, hülye kérdés, hülye válasz. Normális kérdésre is szoktak érkezni idióta válaszok, de azoknak a színvonala is olyan.
2015. jan. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Miért hülye ez a kérdés? Szerettem volna megtudni, hogy mi az az éles határvonal a 13 és a 14 év között, aminél ennyire kölünböznek a válaszok
2015. jan. 3. 15:07
 8/32 anonim válasza:
29%

Nyári dallam járja át a szívem, nyári napfény égeti a testem.

Téged akarlak oh baby, gyere velem tőlem nem kell félni,

Love, sex suttogd újra, együtt érünk fel a csúcsra,

Ketten az éjszakában,táncra hív Kelemen Kabátban.

2015. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
21%
Igen, attól hogy valaki fiatal, hülye nem. Nem az életkor alapján mondjuk hogy menjen vissza legózni, hanem a kérdés alapján. Normális kérdésre normális válasz. Ez a trollok mottója. :)
2015. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Na látom itt normális válasz nem lesz, na nem baj, jókat nevetek...:D
2015. jan. 3. 15:20
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!