Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez? 12/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? 12/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Miért van az, ha egy 12-13 éves feltesz egy kérdést, hogy hogy hívjon randira egy lányt/hogy tudassa egy fiúval, hogy szereti

akkor jönnek a "menj vissza babázni/legozni!" válaszok, ha egy 14 éves ugyan ezeket felteszi neki segítenek.

A 13-14 nem akkora különbség, hisz lehet, hogy a 13 éves 1 hónap múlva 14 lesz, viszont a 14 éves csak most lett annyi. Miért van ez a "határ" ami alatt még bunkóznak és ami felett már nem? 12/L



2015. jan. 3. 14:56
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Na koszonom, ilyen valaszt vartam :)
2015. jan. 3. 18:18
 22/32 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, de nekem, teljesen normális kérdésekre is hülyeségeket írnak. Ahogy írják itt az előzőek, teljesen mindegy, troll oldal, azt hiszik, erről szól a gyik, hogy névtelenül sértegetik egymást (kicsit nagyot egyaránt) tisztelet a kivételeknek, akik valóban segíteni ill. Informálódni próbálnak ezen az oldalon. Kérdező, drága, ne is törődj a trollokkal ;) 14/L
2015. jan. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Nem törődök, rosszabbat is kibírtam már... :)
2015. jan. 4. 12:51
 24/32 anonim ***** válasza:
Dettó :)
2015. jan. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
3%
Rendben kislányom.Elmagyarázom részletesen ,hogy azzal az icike-picike agyacskáddal felfogd.12-13 évesen nem kéne randira hívnod senkit!Komolyan anyád tudja?A legtöbb lány persze csak azért tesz ki ilyen kérdést,hogy lehessen ,,szerelmes" az már mind1 ,hogy kit ráncigál.A 14 éveseknek ,pedig már fejletteb az agyuk ,nem olyan icipici mint a tied,ezért nem tesznek ki ilyen kérdést ismeretlen embereknek,majd ha 22 évesen nem lesz barátod mehetsz társkeresőkre és ,,pasizhatsz".De ha ilyen hülye maradsz akkor mind1...Addig is szidd anyámat :)
2015. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem tudom miert kell ilyen lekezeloen irnod, de te vagy a felnott, szoval rendben.

Nyilvan ezek a randik csak gyerekszerelmek, kesobb csak mevetunk majd rajtuk, de kepzled, van olyan, hogy nem. Osztalyfonokom meselte, hogy volt egy osztalya ahol egy fiu es egy lany 7.-ben jottek ossze. Mara pedig menyasszony es volegeny

2015. jan. 5. 21:09
 27/32 anonim válasza:
100%

nekem is küldek ilyet, ilyen összehasonlítósat. idióták :DD

12/L

2015. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
53%

azért bánnak másképp a 14 éves korosztályig, mert azt gondolják éretlenek még ehhez én 10 éves korom óta már tudom azt amit egy felnőttnek.mégis még most is azt mondják 14 éves ****, menny vissza legózni, csak 1 baj van nekem a szüleim legót se nyomtak a kezembe 5 évesen a 16 éves call of dutyztam, BF2-ztem, én 5 évesen voltam tinédzser, most már csak az emberi evolúció érdekel mert mit látok mindennap?! 1 olyan ember minimum, még ha otthon is vagyok aki idióta.

LEHET HOGY TE ÉRETTEBB VAGY A KORODNÁL DE EZT SOHA NE FELEDD ''HA A TÖBBI EMBER IDIÓTA TÉGED IS ANNAK NÉZHETNEK ANNAK ELLENÉRE HOGY NEM VAGY AZ''

ez volt a szöveg legfontosabb részlete ezért emeltem ki és mondom a fiatalsággal van a baj nem veled.

14/F

2015. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
elfelejtemm nyelvatni hibák: kezembe, 16 évesekkel*
2015. jan. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
Volt itt egy lekezelő válasz. Nem értem hogy miért írta ezt, az a válasz is azt igazolta hogy mennyire jogos volt a kérdés
2015. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!