Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatnék egy értékes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék egy értékes lányt?

Figyelt kérdés
22/F

2015. jún. 18. 09:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mi számodra az érték...
2015. jún. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Értek számomra minden mi többé tesz egy nőt, és jobb emberré. Ami kiemeli az átlagtól. Minden amitől látom, hogy ragyog. Csillog a szeme, és csordultig van életerővel. Épeszű értékrenddel rendelkezik, és látja, hogy mi a fontos.

Kedves és nyitott. Tud szeretni, és nincs telis tele lelki sérülésekkel. Jókedvű és mosolygós. Nem a külső számára a legfontosabb. Nem a rúzs a legjobb barátja és kiegészítője.

A legszebb dolog, amit visel a mosolya. :) Számomra az a nő értékes, akiről leérzem, hogy Él és nem csak létezik.

2015. jún. 18. 09:36
 3/27 anonim ***** válasza:
85%

Uhh.... kevesebb Romana regenyt kene olvasni. Kicsoppent a nyal a monitor aljan.


Picit probalj meg kevesbe lanyosan hozzaallni ehhez a kerdeshez, a mai csajok (sajnos vagy nem sajnos, megoszlanak a velemenyek) nem tulzottan vevok erre e picsogasra.

2015. jún. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Igazából leszarom. Nekem ez fontos, és szeretem.

Nem érdekel ki mire vevő. Nekem van saját értékrendem, és erre a környezetem nincs befolyással.

Tudom mi számomra jó, és mi kell nekem.

Az meg már nem izgat, hogy a nők 99%-a nem ilyen.

Nekem csak az az egy kell! Aki KELL! :)

2015. jún. 18. 09:43
 5/27 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem valaki sok lelki sérüléssel is lehet értékes ember. :) Azért jelent valamit, ha valakinek különösen pocsék múltja volt, de leküzdötte és a jobbra töreksz8k, nem? Sajnos sokan nem tehetnek azokról, amik történtek vele. (Pl. Családban)
2015. jún. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Igazad van. Lehet értékes ő is, meg becsülendő.

De sajnos nem sok mindent lehet kezdeni egy olyan nővel, akit az előző pasijai mind lélekben, mind szívben megtépáztak, elvették a varázsát, és fényét.

Eddigi tapasztalataim szerint amíg az a nő nem akar felállni addig nem is fog. Vele nem tudok mit kezdeni. Próbáltam, nem ment, nem rajtam múlt. Számomra ő nem értékes. De az aki már próbál kimászni a gödörből, és próbálkozik ő már igen. :) Ott már nyúlnék, és segítenék.

Ellenkező esetben nem lennék senkinek a lelki szemetese. Mégegyszer nem.

2015. jún. 18. 09:52
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
Konkretan egy onzo sz*rhazi vagy, nem 'ertekes' not keresel te, hanem olyat, aki a te hisztidet elviseli. Sok sikert kivanok hozza...
2015. jún. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem értelem. Barom...
2015. jún. 18. 10:00
 9/27 anonim ***** válasza:
amúgy te egy fiatalabb lányt akarsz? csak mert ez a tini párkapcsolatok kategória , de egyébként sok sikert ahhoz, hogy találj valakit :) hátha neked összejön
2015. jún. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Igazából én ezt nem tudnám korban meghatározni. Van aki már tiniként is olyan szintem áll mint egy felnőtt. De sajnos rengeteg olyat is látok, ahol a felnőtt sem felnőtt még.

Nem tudom korban mérni a célközönségem. 16-30 év, nőfüggő.

(Minkét helyre kiírtam.)

2015. jún. 18. 10:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!