Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért "akarja" ennyire anya,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "akarja" ennyire anya, hogy legyen barátom?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Az elmúlt pár hónapban egyre gyakrabban előkerült a téma, hogy nem szeretnék-e barátot. Mondtam anyának, hogy annyira nem foglalkoztat a dolog. Persze jó lenne de aki közeledik felém az vagy csak szórakozni akar vagy nekem nem tetszik viszont. Ilyenkor anya elkezdi mondogatni hogy jövőre már 18 leszek, szeretne legalább egy unokát... Persze utóbbihoz hozzá teszi hogy egyáltalán nem most, de na.. Nincs olyan srác aki tetszene, én meg nem fogok összejönni valamivel csak úgy. Tegnap is szóba került, hogy miért nem szeretnék barátot. Megint jött azzal a szöveggel, hogy "szivem, jövőre töltöd a 18-at", meg hogy nem is azt szeretné hogy megtaláljam egyből az igazit, csak biztos jó lenne egy fiúval úgy együttenni hogy nem barátok vagyunk..

Szerintem azért kattanhatott rá ennyire a dologra mert sok volt osztálytársam vagy velem egykorú van hogy most ünnepelte az 1. vagy több évfordulót a szerelmével.

Miért ennyire fontos neki ez?


2015. júl. 14. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

:D az az anyóslét :D Hiányzik neki hogy szívja valakinek a vérét...


komolyan ne vedd :) De szerintem csak boldognak akar látni téged. Félt hogy biztos nem-e gond van vagy ilyesmi.

2015. júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szeretné látni, hogy boldog vagy egy fiúval, vagy tényleg az, amit írtál is, hogy sok veled egyidősnek már régebb óta van párja. Az is lehet, hogy ő már ilyen idősen komoly kapcsolatban volt, és aggasztja, hogy te még nem vagy.

Egyébként semmi baj nincs veled, sokan vannak, akik hasonlóak, mint te. Több barátnőm is ilyen. Szóval megmondhatod anyudnak, hogy nem vagy egyedül :)

2015. júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert gondolom fáj neki hogy egyedül lát,és boldognak akar látni egy fiú mellett
2015. júl. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ezzel nem vagy egyedül. :) Ezt folytonosan én is megkapom, persze nem rosszindulatból. 17/L
2015. júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Unatkozó lányok,írjatok.:D 18/f
2015. júl. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez mennyire ismerős... 16/L
2015. júl. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!