Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam randira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam randira?

Figyelt kérdés

Láttam az egyik nap egy nagyon szép lányt a McDonald's-ban (mivel ott dolgozik) és elkezdtem flörtölgetni vele. Az jutott eszembe, hogy megint elmehetnék oda és elhívhatnám kajálni mondjuk a KFC-be.

Szerintetek mit szólna hozzá?


2015. júl. 19. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerinted elmenne a konkurenciához kajálni?:D

Mit szólna hozzá? Nem tudom. Mit szólna mögötted a kilométeres sor, aki szeretne rendelni, de te meg flörtölgetsz az eladóval?

Vagyis a mekikben idáig csak kilométeres sorokkal találkoztam :D

2015. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pont azért kérdezem, hogy ti mondjuk mit szólnátok hozzá?

Egyébként nem volt sor. Ezért tudtam flörtölni. :)

2015. júl. 19. 22:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. de légyszi... ne a KFC-be vidd hanem sétálni vagy vmi jó helyre. gondolom már így is a fülén jön ki a rengeteg zsíros gyorskaja
2015. júl. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2015. júl. 20. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!