Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ötleteket légyszíves mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötleteket légyszíves mit csináljak a randin?

Figyelt kérdés
Ez már a hatodik randink lesz szerdán, de már mindent kibeszéltünk egymásról. Hosszú órákat beszéltünk múlthéten is. Ezen kívűl online is már alig tudunk chatelni azon kívűl hogy aznap mitörtént velünk... Nem vagyok egy ilyen szerencsétlen gyerek de a segítségeteket kérném szerdára mégis. Elviszem sütizni, de miről beszéljünk közben? Vagy valami ötletet adjatok már amivel feldobhatnám a találkozásunkat hogy ne egy ilyen unalmas sütis teás délután legyen ahol nem tudunk már mit kérdezni egymásról. Annyi közös emlék meg még nincs hogy azokból táplálkozzon egy találkánk. Milyen programmal vagy dolgokkal tudnám feldobni az egészet? Az se baj ha teljesen SZOKVÁNYTALAN ötletet adtok. Sőt! Lehet még jobb is lenne ha örökre megjegyezné:)

2015. aug. 23. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
időjárásról mindig lehet problémázni :D Amúgy meg adja magát, nem kell előre semmit kitalálni, majd jön magától a téma
2015. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem is szoktam ilyet kérdezni mert nincs baj a beszélőkémmel de most tényleg bepánikoltam:D mert múlthéten kb 8 órát beszélgettünk élőben a 3 randin! Szóval elsütöttünk minden témát szerintem... Lehet étterembe viszem inkább, ott kérhetek neki 3 fogást is addig se beszélünk amég eszünk :Dddddd
2015. aug. 23. 21:20
 3/6 anonim ***** válasza:

En is ebben a helyzetben vagyok :/

Es en is kimerultem

2015. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyeneken szoktam aggódni, ilyenkor mindíg azzal nyitok, hogy mit érzek.


Ebben az esetben: aggódsz, hogy nincs több téma, ilyen nem fordult még elő veled, stb stb és folytatod azzal amit most leírtál.


Ez jó, mert ŐSZINTE és NYÍLT vagy, ami igazán vonzó tulajdonság!!!

Illetve van beszédtémátok, ebből majd magától adódni fognak a témák :)

2015. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem lehet minden témát elsütni :D gondolj bele, van aki 10 éve házas,.
2015. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha tényleg így érzed, hogy már nincs mit mondanod, akkor chaten ne mondj el neki mindent :D mondjuk ha valami vicces történik veled, akkor ne meséld el azonnal, hanem majd a randin, és akkor biztos, hogy nevet egy jót :) de amúgy szerintem nincs olyan, hogy kifogytok a témából, szóval ettől ne félj :)
2015. aug. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!