Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjak el egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjak el egy lányt egy szalagavató bálra? Ha ő megkérdi, hogy elhívnám-e, akkor az jelent valamit?

Figyelt kérdés
Még említette, hogy szeretne majd ott táncolni az új ruhájában és egy sráccal. És aztán meg volt még más dolgokról szó és aztán megkérdezte, hogy el merném-e hívni a bálba. Csak azt mondtam, hogy nem tudom, lehet, hogy nem merném. Meg tudja, hogy gyáva vagyok, ha csajozásról van szó. Viszont már mind a ketten utaltunk arra, hogy több is lehetne.

2015. aug. 28. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Hívd már el! Nem látod, hogy azt akarja?

Hajrá!;)

2015. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
KÉRDEZD MEEEEEEEG!!!!!!!!!! A bálra mindenképp hívd el, és ha a randi ügyben meg nagyon parázol, akkor kérdezz rá az egyik barátnőjénél, hogy lehet-e nála esélyed. :)
2015. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy szeretné ha elhívnád :D
2015. aug. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben van. És mennyi idővel előtte hívjam el? Meg hogyan? Telefonon keresztül vagy személyesen? Csak mert nem találkozhatunk mindig. És félek, lekésném.
2015. aug. 28. 21:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Személyesen, azt nem tudom, hogy nálatok mennyivel előbb szokták. Meg te tudod, hogy esetleg más is akarja-e elhívni, vagy csak te.
2015. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jobb ha jóval előbb elhívod, mert még lecsúszol és valaki más "lecsapja a kezedről". Ja, és mindenképp személyesen ha már van rá lehetőség. Szerintem a telefon kicsit személytelen ilyenkor.
2015. aug. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elhívtam és együtt fogunk táncolni!!!!!!!!! *_* :3 :D Bár először tök hülyének nézett, mert értelmesen nem tudtam elhívni, mert a közös haveri társaságunktól nem akart kicsit elszakadni. De aztán sikerült rávennem.
2015. aug. 29. 19:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondtam én! Gratulálook:)) aztán sok sikert :))) 6. voltam :))
2015. aug. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. aug. 30. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!