Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudassam a sráccal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam a sráccal, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Nem szeretném, hogy feltűnő lehgyen, azt sem, hogy azt higyje rányomultam, csak tudatni akarom vele, hogy nem közömbös számomra. :)

2015. okt. 5. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó a segged kő kóla kb így. Ez szerintem diszkrét
2015. okt. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? Fiú vagyok de szerintem beszélgess vele sokat meg legy a közelébe...
2015. okt. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Négyszemközt elmondod neki, hogy mit érzel, és ne érezze magát furán, ha a szoksásostól eltérően viselkedsz.

Talán bejön.

2015. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet marhaság, te bejöhet:

Ha mindketten dohányoztok (ez nem jó szokás, de itt segíthet), gondolom még sulisok vagytok, szóval suli után, vagy próbáld meg "elkapni", hogy tud-e adni egy szál cigit. Innentől adhatja magát a dolog, még ha addig nem is nagyon tűntél fel neki, dohányzás közben sokszor olyan emberekkel áll le beszélgetni az ember, akikkel amúgy nem nagyon (tapasztalat).

Ha a cigi dolog kilőve, akkor próbáld meg ugyanezt pl rágóval.

vagy ha a sulibüfében összefuttok, akkor hívd meg valamire (ma már nem gáz, ha a lány kezdeményez)

Nekem legalább egyszer már mindegyik javasolt módszer bejött régebben a csajoknál.

31/F

2016. ápr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja igen, ha "csak úgy" ráakaszkodsz pl szünetben, annál feltűnőbb a világon nincs. Egy általam javasolt alkalomnál tutira ki fog derülni, hogy egyáltalán van-e esélye a dolognak (ha már minimum 5 percet dumáltok, nyilván nem a sulis dolgokról, abból sok minden eldőlhet)

Lehet rájön, hogy "húúú vazze, kell ez a csaj", vagy éppen te döbbensz rá, hogy "eddig ez a csávó tetszett???? vazze!!!!

Szóval mindenképpen megér egy próbát, veszteni valód nemigen van.

Ja, előző voltam :)

2016. ápr. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!