Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hagyjam ezt a 2...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam ezt a 2 lányt? Vagy melyikkel érné meg jobban ismerkedni?

Figyelt kérdés

17F

Az a helyzet hogy egy ideje szakítottam a barátnőmmel.ennek az exemnek az egyik barátnője segít nekem találni valakit,ő jó ismerősöm.

És jelenleg van két lány akit ajánlott.

Az 1.-szőke,aranyos,kedves meg minden.De egy olyan községben lakik ami egy ilyen putri,van onnan két ismerősöm de azok full gyökerek,a profilkepen 160 fölötti lajk van és ilyen full ronda gyökér csávók kommentelnek hogy de szép vaagy :*...10/10 vagy <3...meg minden szar.Aztán instagramján 500 követés,380 követő és olyan 80 kép.Aztán valahogy olyan hogy nem akarnék tőle semmi komolyat vagy nemtudom...

A 2.-aranyos,barna hajú,pici,kedves,nagyon normális lány,okos,hűséges,viszont...nagyon vallásos,katolikus.Vasárnaponként misére jár,és otthon is megmutatkozik a vallása,ismerősei számára nem feltűnő a vallásossága de a leendő pasija számára nyilván az lenne,félnék attól hogy csak házasság után feküdne le velem,meg hogy próbálna engem is a vallásosságábol eredoen szabályozni,meg még sok katolikus sz.rság...én nem bírnám az ilyneket.

Szerintetek hagyjam mindkettőt?vagy melyikkel érné meg azért közelebbről megismerkedni?



2015. dec. 6. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés haver, de inkább a második!
2015. dec. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, te se spórolsz az előítéletekkel.

Amúgy mi tiltja meg, hogy mindkettővel ismerkedj? Aztán ha kialakult egy képed a tényleges személyiségükről, nem csak a lájkjaik számából meg a vallásukból vonsz le bölcs következtetéseket, akkor eldöntheted, melyiket hívod randira.

2015. dec. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát, nekem egyik sem szimpi. A vallásos buzgóktól kiráz a hideg. Nincs velük bajom, de csak ha nem akarják rám erőltetni a nézeteiket, és nem hangoztatják állandó jelleggel.

Az első lány pedig, ezek alapján, nem tudom...

De te döntesz.

2015. dec. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy vallásos, misére jár, még lehet egy tök laza személyiség is. Én is vallásos vagyok, misére is eljárok, de éppúgy bulizok, ismerkedek, szórakozok, csak nekem ez egy plusz dolog az Életemben, amit még szükségesnek érzek. Inkább másodikat választanám, de előbb ismerd meg őket, ne kép alapján ítélj meg másokat
2015. dec. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyertelmu, hogy a masodik
2015. dec. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na helo!

Az első lányról küldenél képet privátba? :)

Amugy ezek alapján az első. De azt a lányt szeretném látni sőt külj a másik lányról is képet légyszi. :D

2015. dec. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ugye nem az Ivett a neve a 2.lánynak?

A másik meg vanessza vagy valami S Sz betűs?

Ezek alapján eléggé ráismerek két lánygyerekre :D :D :D :D

2015. dec. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A másodikra olvass egy igét aztán rekteld meg úgy hogy a füle ketté áll! Csak számíts arra hogy a pokolra kerülsz! 11/f (vallásos)
2015. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Úristen és ha anyukád nem hoz kakaót a boltból öngyi leszel 17.évesen még a jövöddel kéne foglalkozni,nem a nőkkel...


Hagyjd mindkettőt és találj egy NORMÁLIS lányt..

2016. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát már elég rég nem aktuális a kérdés
2016. máj. 25. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!