Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 15-16 év körüli lányok mennyir...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 év körüli lányok mennyire igénylik, hogy barátjuk (pasijuk, szerelmük, mindenük) elvigye őket randizni?

Figyelt kérdés
Nagyjából milyen gyakran? És miből áljon az adott randi?

#16/L #17/L #randiterv #randi igény #ideális randi
2015. dec. 20. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
a kapcsolat elején nagyon. Utána már csak különleges alkalmakkor.
2015. dec. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És mennyi pénzt érdemes áldozni egy randira? Jó tudom ez lány függő (ha szeretem sokat aldozok ra). De nem igazan van nekem erre penzem, ahogy masra se.
2015. dec. 20. 20:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korban még nem a flancos vacsora szokott menni, elég beülni meginni valamit, vagy most így aktuálisan elmenni egy karácsonyi vásárba, aztán forralt bor, kürtős kalács valami, elég romantikus tud lenni.
2015. dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal... nem kell hogy flancos legyen.. akár lehet egy piknik vagy séta a lényeg hogy ketten legyetek és szánj rá külön egy kis időt... 16L
2015. dec. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak akkor meg én érzem magam kínosan hogy "neszebazzeg kürtős kalács, zabáljad!". Bár mondjuk lehet, hogy ez az én hülyeségem és nem kéne kínosnak érezni, és végül is a lánynak is (jobb esetben) az számít, hogy velem van, nem pedig hogy mit kap... Legalábbis remélem.
2015. dec. 20. 20:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
egy.. igen ez a te hülyeséged mert szerinted más pasik 5 csillagos éttermekbe viszik ilyen korban?? és igen annak örül ha veled van.... és szerintem már ez is épp elég én még ennyit se várnék el... 16L
2015. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben van, értem köszönöm :D Csak azért volt bennem ez az érzés, azért zavart ennyire, mert nem rég egy lány ismerősöm szakitott baratjaval es azota hisztizik nekem milyen jo helyekre vitte el, miket vett neki meg ilyenek, aztan lelkiismeretfurdolasom lett, hogy en miert nem teszem ugyanezt.
2015. dec. 20. 21:03
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ne legyen... hiszen te is mindent megteszel a barátnődért... nem azért kell szeretnie amiket kap tőled hanem önmagadért és amiket teszel érte ez nem pénzben mérhető.... a tettek az igazi értékek..
2015. dec. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
HÁÁÁT *o* , ha valaki olyan akkor biztosan igényli hogy sokat vigyÉK el randizni elvégre az elején sok aztán alig alig.... elvégre ki tudja hány fiú tudna kielégíteni egy lányt egyszerre :'D
2016. ápr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!