Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Találkozzak vele, vagy ne? Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele, vagy ne? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel egy városban lakunk. Régóta ismerem de csak látásból. Tehát eddig annyi volt, hogy elmentünk egymás mellett az utcán, és mindig rám nézett, de még csak nem is köszöntünk egymásnak soha. Aztán februárban bejelölt facebookon és rám írt. Beszélgettünk, jó fej volt meg minden. Volt, hogy minden nap beszéltünk, mert mindig rám írt, de volt amikor nem keresett, én meg sosem kerestem őt. Múlthéten is beszélgettünk, és kitalálta hogy talizzunk. De múlthéten beteg voltam, szóval mondtam neki hogy talizzunk jövőhéten, vagyis ezen a héten. Aztán eljött ez a hét, de valamiért nem merek vele találkozni. Tegnap táncpróbám volt, és mondtam neki hogy hol meg mikor lesz. Úgy volt, hogy tegnap tánc előtt találkozunk, de nem lett belőle semmi, viszont ő odajött ahol volt a próbám. Engem keresett. Láttam is, ahogy onnan sétál el. Ma is írt, hogy most ráérek-e. Mondtam neki, hogy nem. Pedig amúgy de, csak nagyon félek vele talizni. Tegnap előtt este beszéltük, hogy talizok vele, de akkor jön barátnőm is. Vagyis tegnap előtt este is volt táncpróbám, és úgy volt hogy haza akar kísérni, én meg írtam neki fb-n, hogy jönne barátnőm is, és azt írta hogy akkor hazakísér barátnőm. Kiderült, hogy a pasi azért nem akar velem úgy talizni, hogy van velem valaki, mert meg akar csókolni. Azt írta, hogy kíváncsi arra hogy hogy csókolózok. Meg élőben beszélgetnénk és ennyi. Az előbb írta azt is, hogy mivel egyedül vagyok itthon így lejön hozzánk. Mondtam neki hogy ne jöjjön, és most megsértődött, de ha írnám neki hogy talizzunk akkor találkozna velem.


Annyira rá van kattanva erre as talira...

Én viszont valamiért tényleg félek ettől. Egyébként legjobb barátnőm nővére meg ez a fiú kicsi koruk óta jó barátok, és barátnőm is ismeri a fiút, és azt mondta hogy nagyon jól el lehet vele hülyéskedni, meg nem használna ki meg stb stb

A kinézetével sincs baj, és én mégis félek ettől a találkozástól, és még azt sem tudom megmagyarázni hogy miért...


Mit tegyek most? Ti mit tennétek a helyemben? :(


2016. márc. 24. 09:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és a fiú 19 éves, én 14 éves lány vagyok. :)
2016. márc. 24. 09:02
 2/9 anonim válasza:
Szia! Ha tényleg szeretnétek találkozni,akkor olyan körülmények között,ahol nem vagytok egyedül! A csók meg a miegymás miatt,ne csak azért szeressen veled találkozni! Fiatal vagy még! Persze,hogy félsz tőle,ez normális érzés!
2016. márc. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
1.válaszoló vagyok:akárki akármit mond a fiúról,az sem mindig v teljesen úgy van.Ha meg olyan dolgokért megsértődik,h nem lehettek csupán kettesben,az valamiben sántikál."Előbb ismerd ki rendesen!
2016. márc. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Figyi, ha nem akarsz vele találkozni, akkor nem kell. Szerintem túl idős hozzád és lehet, hogy ő nem olyan, hogy kihasználja az embereket, de ahogy leírtad, hogy állandóan találkát akar, az már nekem is sok lenne, és főleg úgy, hogy meg is mondja, hogy meg akar csókolni. Első alkalommal, amikor akkor látom személyesen először? Ez ilyen, "mindegy, hogy kit, csak szerezzünk be egy lányt" stratégia, szerintem. Szóval, ha tényleg benned van ez a félsz és nem is nagyon fűlik hozzá a fogad, akkor hanyagold a fickót. :)
2016. márc. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyad nem a 14 evesekkel kene probalkozon
2016. márc. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Téged hibáztatnálak, ha egy korosztály lennétek.

Ne. Ha tényleg bejönne már rohantál volna ki elé a barátnőd nélkül. Szerelemre biztosnem lelnél csak egy kapcsolatra ami arra jó amire akarod.

2016. márc. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Azt írta, hogy kíváncsi arra hogy hogy csókolózok. Meg élőben beszélgetnénk és ennyi. Az előbb írta azt is, hogy mivel egyedül vagyok itthon így lejön hozzánk. "

NE! Ez egy kanos kis pö.cs.

2016. márc. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Énis voltam elég hasnló helyzetbe és a következőt csináltam : lebeszéltem vele egy talit és kb 5pig voltunk kettesben beszélgetni aztán """véletnelül""" szembe találkoztunk bnőmmel aki csatlakozott :DD (persze bnőmmel megbeszéltünk h mikor hol avatkozzon közbe , mivel egyedül énis féltem)14l
2016. márc. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egy egyetemista korú srác mit akar egy általános iskolástól 0.o persze 5 év nem számít de most még olyan fura...
2016. ápr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!