Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha van egy lány akit elhívnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy lány akit elhívnék randizni de nem ott lakik ahol én hanem a szomszéd városba, akkor hívjam át hozzánk végy én menjek hozzá?

Figyelt kérdés
Csak az a baj hogy ahol ő lakik azt a helyet alig ismerem.

2016. ápr. 13. 15:09
 1/4 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg töle hogy találkoztok-e majd utánna beszéljétek meg hogy te menj abba a városba ahol ő lakik vagy ő jöjjön, mivel lehet hogy a lány nem akarja hogy sok ismerőssel találkozzon és lehet hogy inkább ő menne a te városodba. Ha bármi kérdésed van nyugodtan írjál privátba.
2016. ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a fiúnak illik menni a lányhoz általában :)

de ha nem is hozzá mész, csak a városába, akkor mondd neki hogy nem nagyon ismered azt a helyet, és majd ő irányít ;)

2016. ápr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Stark2000 ***** válasza:
Bizony, a fiúnak illik menni a lányhoz. Engemet anno meg is szóltak, hogy mi az, hogy folyton a barátnőm jön be (csak neki már volt buszra bérlete, mert szülei annyit adtak neki havonta, én viszont b***tam a rezet, mert eléggé nehézkes körülmények voltak, így meg az a 400 forint is sok lett volna oda-vissza úthoz). :D
2016. ápr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elsővel értek egyet. Kérdezd meg! Én biztos nem szeretnék abban a városban találkozni, ahol én lakom.

16/L

2016. ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!