Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek találkozzak vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek találkozzak vele vagy mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Van az osztályomban, vagyis a volt osztályomban (sulit váltok) egy srác aki eddig is tetszett, tegnap elkezdtem vele beszélgetni és kiderült hogy elég egyforma az érdeklődési körünk. Szóba került hogy gitározik egy ideje és hogy szívesen megtanítana. Aztán mondta hogy akkor holnap után talizzunk mert utána nyaralni mennek és akkor átjönne és mutatna pár dolgot, de amikor ezt kitalálta utána folyton erről beszélt és látszott hogy nagyon szeretné, csak nekem ez kicsit gyanús hogy beszélgettünk kicsit, kiderült hogy hasonlóak vagyunk és ennyitől egyből ennyire szeretne találkozni? Szerintetek találkozzak vele? Mert azt sem szeretném hogy ő szól én meg egyből ugrok neki és az a napom nekem is elég zsúfolt lenne. Arra gondoltam még hogy mondom neki hogy majd ha hazajött akkor találkozzunk mert nekem most nem jó. Mit gondoltok?

2016. jún. 27. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Minek húznád az agyát?:D tanulj gitározni? Shreddelni meg tappingelni majd... Meg legalább felszedhetsz egy srácot 17/f
2016. jún. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez egy kicsit gyanús, hogy a semmiből rögtön át akar menni hozzád. Várj ezzel míg vissza jön a nyaralásból.:) Lehet már régóta te is bejössz neki és aztán be volt amiatt zsongva, de ez eléggé elhamarkodott döntés, még ha a volt osztálytársadról is volt szó.
2016. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem simán semmi baj nincs ha most átmenne, nem kell túlkomplikálni.
2016. jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!