Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randim egy lánnyal a 16....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randim egy lánnyal a 16. születésnapján lesz. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Még sose találkoztunk, csak facebookon beszéltünk de nagyon tetszek neki és nem tudom hogy mit adjak neki ajándékba, mert csak kb 2-3 hete beszéltünk először. Segítsetek legyetek szívesek mert bepánikoltam!

19/F



2016. júl. 2. 20:20
 1/2 Stark2000 ***** válasza:
85%
Első, és a legfontosabb, NE ess pánikba! Mivel mondtad, hogy nem rég ismerkedtetek össze, nem hiszem, hogy egy eljegyzési gyűrűt vár tőled. Amúgy meg nyilván beszéltetek arról, hogy ki mit szeret (ételek, italok, színek, miegymás). Én mondjuk a randi miatt talán egy rózsát vinnék kezdésnek (már csak a randi miatt is), és ha nagyon ötletes akarok lenni, talán egy kis üzenetet beleraknék, hogy "örülök, hogy személyesen is láthatlak" , vagy.. hasonló. Teljesen kézhez fogható ajándékot ha akarsz neki, akkor nézz vissza miket írt, hogy szeret, és ötletelj.
2016. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is a rózsa nyerő elsőre. A virágokat szinte minden lány szereti :D
2016. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!