Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Menjek el vele randizni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek el vele randizni?

Figyelt kérdés

Ismerem a srácot jó régóta (kb fél éve szerintem minden nap beszélünk viberen és kétszer találkoztunk elég rövid időre, szval ugymond összefutottunk), egy barátnőm rokona. Emiatt lenne egyrészt kínos randizni. Másrészt meg külsőre nagyon nem jön be, de nagyon jól elbeszégetünk, tehát én jó barátomnak tartom. Ha igent mondok egy konkrét randi meghívásra, akk ezzel ugymond meg is szakitanám ezt a barátias dolgot? Sajnálnám.. Ha még csak valami baráti cuccra hivott volna örömmel igent mondtam volna aztán ha vonzodnánk egymáshoz lett volna több is, de remélem értitek mire gondolok. Így már más, hogy konkrétan randira hívott. Szerintetek mit csináljak?


18/L



2016. júl. 16. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Pontosan hogy kérdezte?

Ugy, hogy elmész-e vele randizni?


A barátnőm tud róla?

Mennyire közeli rokona?

2016. júl. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, igy kérdezte.


Nem tud még a randiról a barátnőm, de tudja h beszélgetünk. És mondta is h nem akarja h családtag baráttal jöjjön össze, mert már veszitette el emiatt barátját. Érthető. Unokatesók.

2016. júl. 16. 00:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik a srác külsőleg se, akkor szerintem ez eldőlt... De egy esély mindenkinek jár! Inkabb a barátnodtol kérj tanácsot! Mondd el neki! Es ha nagyon nem preferálja, akkor emiatt nehogy mar elveszítsd a barátnod!
2016. júl. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ez igaz, köszönöm a választ. :)
2016. júl. 16. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!