Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hany eves kortol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hany eves kortol lehet randizni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 30. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs korhoz kötve én már 11 évesen csajoztam
2016. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez értelemtől függ, szerintem 14 év és az felett lehet nyugodtan.
2016. aug. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Felhívjuk kedves elmélkedőinket, hogy a további tevékenység, megnevezve randizás, 18 éven aluliaknak csak nagykorú felügyelete mellett ajánlott!
2016. aug. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Te mit gondolsz egy fiu randizna egy nala 2 evvel fiatalabb lannyal akit mar megolelt es sokat beszelgettek de csak 1 hete ismeri?
2016. aug. 30. 16:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs alsó korhatár. Nyilván feltétel, hogy oda tudjon menni az ember, kifejezni gondolatait. Mi pl. óvodás korunkban is "randiztunk" az akkor valamiért szépnek érzett "csajokkal". Utólag visszagondolva szerintem nagyon aranyosak voltunk, ahogy a felnőtteket véltük utánozni, pl. volt "csók" is, amiben arcunkat egymáshoz dörzsöltük, vagy másokkal meg "orvosos" játék, ahol egymás testét kicsit megismertük, (persze semmi betegesre nem kell gondolni) stb. :)))

Nyilván a szexuális érés egyfajta egyénenként eltérő határ. Van akinél ez 9 éves kor, van akinél 15. Az alatt inkább ellentétes nemek közti barátkozása, vagy tanulása a társadalmi szerepeknek ez a fajta "randizás", felette viszont a tanulás mellett már egyre erősebben párválasztási, párkeresési folyamat akár rövid, akár középtávra. De randinak ez már teljes értékű randevú. Ezért írom, hogy szerintem nincs éles alsó korhatár, hogy 11 év alatt nem, felette meg igen.


Kedves Kérdező, szerintem igen, szívesen randizna Veled. :) Nyilván ha tetszel neki, akkor 5 perc is bőven elég a megfűzéshez, ha nem tetszel neki, akkor viszont 5 év is kevés. A dolog inkább a tetszésen múlik, vagy azon, hogy pillanatnyilag éppen foglalt -e az illető. Ilyen fiatalon a kapcsolatok igen gyorsan változhatnak, szerintem ne várd meg, míg valaki mással kezd járni, hanem kérdezz rá bátran: "Van kedved eljönni .... -ba? (mozi, állatkert, fagyizás/séta, kirándulás, biciklitúra, egy jó focimeccs, lovarda, stb...) Annyi lehetőség van, ahol össze tudtok melegedni. Most vagy fiatal, ezt bizony most kell elkezdeni, mert amiről lemarad az ember, azt idősebb korban már bánja. :))))

Sok Sikert kívánok! 47/F

2016. szept. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9 évesen hívtam el egy kislányt. A szülei nem engedték el, ezért úgy mutatkoztam be, hogy én vagyok a Cicus udvarlója. Apuka majd' leesett a székről, úgy röhögött. Végül rendeltek egy tál fagyit, hogy otthon maradjunk. :-))
2016. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Keito válasza:
Szerintem ez az estek többségében nem feltétlenül korfüggő, viszont tanácsos akkor elkezdeni, amikor már kialakult az egyén saját határozott véleménye önmaga testi/szellemi/érzelmi érettségéről és nem idegenek tanácsa alapján akar dönteni…
2016. szept. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!