Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjak el egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjak el egy lányt randizni?

Figyelt kérdés
Sziasztok 16 éves srác vagyok. Van egy lány edzésről aki nagyon tetszik. Rengeteget beszélünk, tényleg jóban vagyunk. Mivel még kezdő vagyok, ezért nem is tudom, hogy hogy kéne elhívni, és ha igen-t mond, akkor hová vigyem Budapesten belül. Tudtok nekem segíteni?

2016. szept. 6. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Lehet mégsem vagy annyira IQ mester mint ahogy gondolod. ;)
2016. szept. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
akár facebookon is ráirhatsz hogy pl Hallottál a Zoocafféról? nagyon jó hely, nincs kedved megnézni? vagy ha nem állatbarát, a filmeket mindeni szereti. Hu ezt a filmet ugy megnézném, nem jönnél el velem? nem olyan nehéz, ha tetszel neki ugyis eljön veled.
2016. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Csá!Jó a csöcsöd.Köll kóla?
2016. szept. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Annyira köcsögök vagytok: Az a kólás, meg a többi beszólás...kért egy rendes segítséget, és még válaszolni sem tudtok...Ez gyakori kérdések és válaszok, nem Gyakori kérdések és beszólások/utálkozó kommentek...

Szóval nekem az a tanácsom, hogy a kedvenc cukrázdájába vidd, vagy csak meenyetek el fagyizni, moziba semmiképpen em, azt majd csk 3-4. randira

2016. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. szept. 8. 19:52
 6/7 anonim válasza:
Szerintem csak hívd el egyszerűen sétálni,vegyél neki egy milkát vagy valamilyen finom csokit. És ismerkedj vele. A lányok többsége szereti ha nem nyomulsz rögtön rá. Ha Végeztetek kísérd haza és ne hajtsa rá egyből. Többször csináld ezt meg tutira beléd szeret! :)
2016. szept. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az lesz! :)
2016. szept. 13. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!