Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mikor, milyen az első csók?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor, milyen az első csók?

Figyelt kérdés
14 vagyok es nem csokolztam, es baratnom sem volt. De mostmar hogy kicsit maganyos vagyok es szeretnek valakit olelgetni, dumalni vele gondolkodom hogy elhivok valakit, es ha elgordulne az elso, milyen lesz? Nektek mikor volt az elso baratnotok, pasitok?

2016. nov. 29. 00:03
 1/7 gidajappy válasza:
92%
Az ember mikor fiatal hajlamos ezt nagyon keresni, akarni, mintha kötelező lenne. Én nekem egészen 16 eves koromig nem volt barátnőm, de akartam, de nem jött össze, letört voltam. Maradt a foci edzés, suli, hétvégi bulizás haverokkal. 18 éves koromba egyszer találkoztam egy régi lány ismerősömmel aki mondta, hogy keres egy helyet. Én tudtam hol van, eldugott helyen, próbáltam neki elmagyarázni, de nem volt semmi gondolom és mondtam neki hogy ha gondolja elkísérem. Elkísértem jót beszélgettünk. Facebookon is beszéltünk mikor hazaért köszönte hogy elkísértem. Én pedig megkérdeztem nem lenne e kedve beülni valahova meginni egy kólát ilyesmi :) 3x találkoztunk, 4 alkalomra csokoloztunk, 6 alkalomra lefeküdtünk 1 hónapig szerelmes voltam életemben először és szakítottunk. Azóta volt / van más, de a mai napig soha nem felejtem el azt a pillanatot mikor azt a lányt először megcsokoltam, mindenre pontosan emlekszek. A fa levelek, őszi idő, arra ahogy nézett ram elotte, hogy mibe volt, milyen aranyosan nevetett mindenre. Azt nem felejti el az ember. Ne pocsékold el az élményt berúgva a buliba, kérlek :)
2016. nov. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Én is 14 vagyok, és én sem csókolóztam még. De ahogy az első írja, ne keress valakit aki majd csókolózik veled, hanem keress valakit aki úgy csókolózik veled hogy elolvadsz. És ez az ember legyen az akivel nagyon össze szeretnél jönni és tudod hogy jó kapcsolat lenne, mert ő is szeretne téged, úgy ahogy te őt. Valami Jó helyen, hogyha nemsokára találsz valakit magadnak (nem azt mondom hogy most azonnal fel a Facebookra és bumm újabb 200 ismerős), akkor így télen is lehet nagyon romantikusan. Elhagyatott helyen, mezőn, vagy csak egy földúton ahol csak ti vagytok, tiszta és csillagos éjszakán, jó hangulat, sokat beszélgettek, és ilyenkor. Ez csak egy tipp volt, ez az én véleményem, nem feltétlenül ezt kell csinálni. De máskor is lehet ezt, és jobb is van ennél, csak hírtelen ez jutott eszembe.
2016. nov. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

14 évesen még igazán nem vagy lekésve semmiről.

Itt vagyok közel 18 évesen -és tudom, kész röhej- de eddig még egy pasim sem volt, sőt még csókolózás terén is érintetlen vagyok.

Tudom, ez a legnehezebb időszak, de én úgy gondolom érdemes várakozni az igazira.

2016. nov. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom hol ismerkedjek:p bulizni nem tervezek a gimibe meg nagyon offos:/
2016. nov. 29. 16:38
 5/7 gidajappy válasza:
91%
Én egyszer mentem a Tescoba vásárolni anyaval és láttam a pénztárban egy lányt. Akkor csak megjegyeztem. Aztán egyszer voltam egyedül, nem kerestem de megint megláttam. Gondoltam fizetek nála, semmit nem mondok csak fizetek. Haljam a hangját ennyi. :D (19 voltam ő 18, diák). Aztán többször volt hogy mikor ráértem csak bementem megnéztem hogy dolgozik e, ha igen nála fizettem.. Kb 20x voltam mikor egyszer megkérdeztem hogy hívják. A keresztnevet mondta, megkérdeztem a vezetéket is, és megnéztem Facebookon mit tudni róla, van e barátja. Azt írta egyedülálló.. Mikor legközelebb vásároltam nála, megkérdeztem mikor végez, lenne e kedve sétálni vagy hazakiserhetnem e?? Mondta, hogy van barátja.. De élősködtem, kiütlem a Tesco melle ahol jönnek a dolgozok ki és vártam (5 órát). Mikor kijött látszott rajta hogy nem őrült nekem, de mondta hogy akkor menjek kísérjem el. Utána fel évig beszélgettünk facebookon de nem volt hajlandó velem találkozni.. Egyszer mikor fizettem nála, láttam rajta hogy szomorú.. Szakított a barátjával, megvártam és beszélgettünk sírt stb.. Mikor mentünk haza elmondta, hogy ne várják semmit ettől függetlenül. Mondtam neki hogy nem ezért maradtam és hallgattam meg, fel éve beszélgettünk és fura, nem találkoztunk de kötődtem hozza.. Mikor észrevette hogy semmilyen formában nem akartam kihasználni a helyzetet, engedte hogy találkozzunk.. 1 éven át találkozgattunk, tepertem, és összejöttünk
2016. nov. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gidajappy válasza:
82%
Mai napig együtt vagyunk, nyáron leszünk 3 évesek :) Nem azt akartam ezzel mondani hogy te is a a tescoba ismerkedj :D Csupán nem tudni mit hoz az élet.. Sokat sírtam és szenvedtem amíg osszejottunk, de nem adtam fel. A barátaim semmit nem tudtak róla amíg össze nem jöttünk.. egyszer kérdeztek hogy ismerkedtünk meg mikor elmeséltem nekik az egész storyt (mert meg voltam csavarok) tátott szájjal vertek a vállam :D Azóta is rettenetesen büszke vagyok, lesz mit mesélni az unokáknak :D Csak tudod te lány vagy, és a fiúk fognak majd jönni ;)
2016. nov. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Tesco-s kasszásokon alapból ki van téve a keresztnév kis névtáblán. :D Próbálkoztam már én is hasonlóval, csak a lány nem adta magát...később sem. Annyit meg egy lány sem ér, h várj rá hónapokat/éveket!


14 évesen nem vagy lemaradva semmiről, mint fentebb is írták! Ne keresd, majd rád talál a szerelem!

2016. nov. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!