Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék a szemébe nézni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék a szemébe nézni beszélgetés közben a lánynak? 20/f

Figyelt kérdés
Ha nem nézek a szemébe a lánynak akkor nincs semmi baj, megy a flört is meg minden. De ha leülünk egymassal szemben mintha leblokkolnek es semmi. Ilyen magamba fordulo leszek es nem tudok a szemébe nézni pedig nem vagyok szerelmes van onbizalmam is de vhogy nem. Hogy tudnek valtoztatni?
2017. jan. 4. 04:14
 1/5 anonim ***** válasza:

"Ha nem nézek a szemébe a lánynak akkor nincs semmi baj, megy a flört is meg minden. "


Hát azt kötve hiszem! Ilyen sunyi, antiszoci alak egy nő közelébe se jöhet!

2017. jan. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bizonyos mellméretnél én sem tudok egy lánynak a szemébe nézni.
2017. jan. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keresd azokat a nőket, akiknek kicsi a melle, szürkén/unalmasan öltözködnek és nem igazán hoz lázba. Egyből a szemébe fogsz nézni és nem a dekoltázsába.
2017. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SoraDraco ***** válasza:

Ehhez sajnos nem lehet semmiféle varázslatot sem alkalmazni.

Gyakorlat teszi a mestert. Nem kell félned semmitől egyébként jobban lehet olyan emberrel beszélgetni akinek belenézel a szemébe. Mélyebb,jobb benyomást is keltesz neki ezáltal.Emlékezetesebbé teszi ezeket a beszélgetéseket is. :)

2017. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én is ilyen vagyok lányban, nálam a gátlás és a feszélyezettség okozza, de jól mondták feljebb,talán gyakorlással leküzdhető. először próbálkozz kevésbé vonzó lánnyal vagy olyannal, aki csak havercsaj, talán velük oldottabb vagy, aztán jöhet a kiszemelt. Sok sikert! ;)
2017. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!