Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most akar velem randizni vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akar velem randizni vagy sem?

Figyelt kérdés

Egy csaj azt írta nekem face-en, miután megkérdeztem, hogy lenne-e kedve eljönni velem valahová, hogy "jaja, persze benne vagyok :)", majd amikor kérdeztem, hogy akkor mikor érne rá, azt mondta, hogy csak 25-ike után, mert utazik el meg stb.


Akkor ez most lekoptatás és ne zaklassam többet, vagy igazat mond? Az előzmény annyi, hogy egy szórakozóhelyen elbeszélgettünk eglsz kellemesen, de alapból nagyon közvetlen lány, szóval ebből sok még nem derül ki. 19/f


2017. jan. 10. 12:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
a példa amit leírtál, mert így már értem, hogy mire gondolsz
2017. jan. 10. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!