Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok. Ti randiznátok egy 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ti randiznátok egy 16 éves,197cm magas és 85kg fiúval? . (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem Szegedre és nincs sok ismerősöm emiatt de gondolkodtam, hogy össze kéne jönnöm valakivel csak sajnos így nem egyszerű. Ahogyan említettem elég magas vagyok és nem is mondanám magam gizdának, de egy izompacsirtának sem. Kicsit visszahúzódóbb vagyok, de pár találkozás után már ez oldódik. Nem vagyok az a nagy facebookos meg nem is netezek sokat, hetente max 2-szer felnézek ez nem tudom mennyire hátrány.(a kapcsolattartásban lehet hogy egy kicsit) Magamról még annyit, hogy nyitott vagyok mindenre, bulikba nem járok. Ezekkel a tulajdonságokkal nem tudom hogyan tudnék ismerkedni, mert a mai lányok elég sok idejüket töltik a telefonjukkal (ez nem általánosítás) és inkább ott tartják a kapcsolatot mindenkivel.

Egy kicsit bonyolultan fogalmaztam de remélem érthető. A válaszaitokat előre is köszönöm! Privátban tudok még írni jó pár dolgot csak nem akartam regényt írni :)



2017. jan. 15. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Nem mert elefantge**s a haja az ojjjat meg nem szeretem.


A valasznak annyi ertelme van, mint a kerdesednek.

2017. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy randiznék, nem érdekel, hogy közel 40 centi a különbség, meg semmi rossz nincs azok között, amiket leírtál. :D
2017. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körül az utcán..mindenki talál magának párt, még az olyan emberek is, akik túlzás nélkül visszataszítóak. Tökmindegy hogy nézel ki, nem mindenkinek kell izompacsirta, vanakinek ez vanakinek meg az ellenkezője jön be..szóval tuti találsz valakit, csak magadhoz mérve legyenek reális elvárásaid és úgy keress
2017. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen ramdiznék :D

Egy sámlit be kell szereznem viszont :D

2017. jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem ezek alapján szimpatikusnak tűnsz, csak sajnos túl messze laksz.
2017. jan. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#1 Amúgy neked is szia! Ja és általános iskolában tanítják a helyesírást, gondoltam megemlítem.

A többieknek köszönöm, hogy írtak csak mindannyian messze laktok tőlem.

2017. jan. 17. 07:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Majdnem egy magasak és nehezek vagyunk :D

Mondjuk én nagyon sovány voltak, 70 kg-ról sikerült feljönni 85-re, azt is nehéz munkával és hát én sem vagyok vastag, de szerintem elég arányos, ezért szerintem a te testalkatoddal sem lehet probléma. Az ilyen magasság sem jön be mindenkinek mint semmi más, de van akinek pont ez a gyengéje.

Az ismerkedős részhez meg hát olyan tevékenységeket kell csinálnod, ahol találkozol más emberekkel, máshogy ez nem megy.

2017. jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, igen😁
2020. máj. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!